Futbal, 2. liga: Malženice v početnom oslabení remizovali v Petržalke

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.9.2023, 13.13, Ján Král

Komárno je aj po ôsmom kole stopercentné. Prešov prehral v Myjave, vedenia Tatrana po zápase odvolalo trénera Petra Hlinku.

Futbal, 2. liga: Malženice v početnom oslabení remizovali v Petržalke

Malženiciam pomohol k remíze aj stopér Spartaka Marek Ujlaky ml. Foto: Ján Král

Malženice majú prvý bod v druholigovej tabuľke. V ôsmom kole remízovali v Petržalke 2:2. V zápase viedli, keď parádny volej predviedol v 23. minúte Nagy.

V 37. minúte ale vyrovnal Danek a rovnaký hráč poslal bratislavský tím do vedenia v 61. minúte. Riznič nakopol loptu na roh šestnástky Malženíc a Danek v šprinte prehodil vybiehajúceho brankára Vasiľa.

V 65. minúte Rehák faulom zastavil ešte na súperovej polovici rýchly brejk Petržalky, za čo mu rozhodca Rehák udelil priamo červenú kartu.

Malženice sa však nevzdali a aj v početnom oslabení dokázali vyrovnať, keď v 77. minúte napálil Oseni z priameho kopu z hranice šestnástky do siete.