Futbal, 5. liga: Vrbové a Piešťany s remízami, Horná Krupá opäť vyhrala

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.9.2023, 20.12, prispievatelia

Horná Krupá zaznamenala pred týždňom svoje prvé víťazstvo, teraz k nemu pridala aj druhé. Využila to, že Podolie zatiaľ dostáva jednu nakladačku za druhou a pripojila sa tiež.

Futbal, 5. liga: Vrbové a Piešťany s remízami, Horná Krupá opäť vyhrala

Martin Guldan strelil za Hornú Krupú dva góly. Archívne foto: Ján Král

Vrbové doma len remizovalo v zápase s Domanižou. Po bezgólovom prvom polčase domáci skórovali zásluhou Kamana, ale o pár minút na to hostia vyrovnali a takýto výsledok už zostal do konca zápasu.

Piešťany pár minút pred koncom vyhrávali nad Prečínom 2:1, výsledok však neudržali. Hostia vyrovnali v 87. minúte sa tak sa aj v tomto prípade domáci museli uspokojiť len s remízou.

Horná Krupá sa s Podolím nebabrala a už po prvom polčase vyhrávala o tri góly, V druhom polčase sa pri viacnásobnom striedaní dostal na ihrisko Jozef Javorek, ktorý pridal ďalšie dva góly. Skóre v zápase otváral Vinson Kopin, nedávna posila klubu, ktorá bola naposledy registrovaná v Prešove.

Partizánske a Hlohovec mali po šiestich kolách po 12 bodov, vo vzájomnom zápase však dominovalo Partizánske. Hlohovec inkasoval dva góly v závere zápasu, oba zo štandardných situácií.

5. liga SZ – 7. kolo

Vrbové – Domaniža 1:1 (0:0)

Góly: 49. Kaman – 57. Kvaššay

VRBOVÉ: Székely – Hutár, Kovársky, Kaman, Srnec, Kusý, Doboš, Zelenay, Troják, Rangel, Mackovčín (Polakovič, Kravárik)

Partizánske – Hlohovec 3:0 (1:0)

Góly: 36. Húdok, 83. Tretinár, 90. Obžera

HLOHOVEC: Trauteberger – Torres, Krajinčák, Hornák, Tvrdý, Polák, Lyra, Loskot, Peťovský, E Silva, De Oliviera (Brezovský, Paulen, Kočí)

Podolie – Horná Krupá 0:5 (0:3)

Góly_ 9. Kopin, 13. Šoka, 45. Guldan, 68. a 85. Javorek

HORNÁ KRUPÁ: Zemko – Fogel, Fodor, Dobiš, Hájnik, Šoka, Hodulík, Kopin, Guldan, Hrčka, Fančovič (Javorek, Haberl, Zaoral, Ďurinský, Sudin)

Piešťany – Prečín 2:2 (1:1)

Góly: 25. Allina, 75. Stanek – 15. Hybben, 87. Kostelanský

PIEŠŤANY: Červenka – Sloboda., Stanek, Ďurina, Glos, Strelec, Kusý, Allina, Guemache, Buchel, Tomaga (Čeh)

Brvnište – Kvašov 4:1 (2:0)

Kanianka – Ladce 3:1 (2:1)

Myjava B – Chynorany 3:0 (2:0)