Trnavské rybníky
reklama

Trnavský runwalk spojí preteky v behu a severskej chôdzi s charitatívnou ideou

ŠPORT - Atletika | 18.9.2023, 15.11, Ján Král

Výťažok z podujatia bude venovaný hendikepovaným deťom.

Trnavský runwalk spojí preteky v behu a severskej chôdzi s charitatívnou ideou

Plagát k podujatiu. Zdroj: organizátori

Púpavy pri aleji
reklama

 

Zabehať si, urobiť niečo pre svoje telo a zároveň podporiť charitatívnu myšlienku pomoci hendikepovaným deťom? To všetko môžete „vybaviť“ naraz v sobotu 23. septembra v Kamennom mlyne v Trnave. Uskutoční sa tu podujatie Trnavský runwalk.


Organizátori z občianskeho združenia Za ruku sú známi tým, že v Trnave a okolí organizujú benefičné podujatia. Z výťažku potom financujú rehabilitácie detí, ktoré trpia zdravotnými problémami. 


Tentoraz v spolupráci so združením Trnavskí walkeri organizujú preteky v behu a severskej chôdzi. Výkony tentoraz nebudú dôležité, prioritná je myšlienka pomoci druhým.

ŠUPA technika
reklama


Pobeží sa vo viacerých kategóriách v lokalite Kamenný mlyn, ako prví sa vydajú na trať o 10:00 účastníci disciplíny nordic walking. Štart bude pri amfiteátri v Kamenáči.


Následne pobežia deti do 15 rokov, ktoré pôjdu bez registrácie. Hendi beh na 1 kilometer  je tiež zdarma. 


O 11:00 odštartujú kategórie na 5 kilometrov a 10 kilometrov spolu s juniormi do 15 rokov. Štartovné je 10 eur v online predpredaji, ktorý sa končí o polnoci z 20. na 21. septembra. Juniori majú zľavu za 5 eur. 


Priamo na mieste bude štartovné pre všetkých 12 eur. Na každého účastníka čaká medaila a občerstvenie po behu. Pripravená bude i tombola. 


Registrovať sa na beh dá na TOMTO WEBE.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama