Trnavské rybníky
reklama

Bystrík a Hudba z Marsu zahrajú koncert v linke mestského autobusu

RELAX - Kuriozity | 19.9.2023, 07.00, reklamný článok

Hudobníkov bude možné stretnúť v piatok ráno v linke číslo 22.

Bystrík a Hudba z Marsu zahrajú koncert v linke mestského autobusu

Autobus, v ktorom bude prebiehať koncert. Foto: NK

reklama

 

Cestovanie mestskou autobusovou dopravou je v Trnava počas piatka 22. septembra v rámci Európskeho týždňa mobility bezplatné. Okrem toho je tu aj ďalšie lákadlo, prečo využiť tento spôsob prepravy.

 

Priamo v autobuse môžete stretnúť známych trnavských hudobníkov. Bystrík a Hudba z Marsu zahrajú v hromadnom dopravnom prostriedku živý koncert.

 

Najpočúvanejšie regionálne rádio v Trnave totiž pripravilo na tento piatok špeciálne živé vysielanie. Ľahko sa to pamätá. V piatok 22. septembra, linka číslo 22 a k tomu dva koncerty a dvaja moderátori.

reklama

 

Nastúpte kdekoľvek od 7. do 8. hodiny rannej. Autobus Trnavského rádia povezie moderátorov Rannej šou, ktorá bude priamo z ulíc Trnavy vysielať a pristúpia aj hudobníci. 


„Spoločne ranným cestujúcim naštartujeme deň. A to navyše zadarmo pre každého, pretože v rámci Európskeho týždňa mobility je cestovanie Mestským busom v piatok bezplatné,“  hovorí programová riaditeľka Trnavského rádia Nikola Kaňuková.

 

„Hudba z Marsu aj Bystrík budú zabávať cestujúcich už z Linčianskej. Autobus Trnavského rádia bude v uliciach neprehliadnuteľný. Kto sa nezmestí, môže si naladiť Trnavské rádio a vypočuť si kúsok koncertnej nálady naživo z rádia,“ dodala.

 

Grafikon koncertného autobusu Trnavského rádia, v piatok 22. septembra na linke číslo 22:

 

7.00 Linčianska I

 

7.04 Zelenečská I

 

7.06 Dohnányho

 

7.09 Hospodárska

 

7.11 Študentská, Orion

 

7.12 Študentská, ZŠ

 

7.15 T. Vansovej, cintorín 2

 

7.18 Zelený kríčok 1

 

7.21 Špačinská

 

7.22 Špačinská, Obch. akadémia 2

 

7.24 Špačinská, Nám. SUT

 

7.28 Sibírska

 

7.30 Olympijská

 

7.32 Veterná

 

7.34 Družba

 

7.36 V. Clementisa, Poliklinika

 

7.37 V. Clementisa

 

7.39 Spartakovská 2

 

7.40 Sladovnícka

 

7.42 Bernolákova, Kriváň 1

 

7.43 Bernolákova 1

 

7.44 Koniarekova, ŽOS

 

7.46 Vozovka

 

Trnavské rádio je súkromná nezávislá rozhlasová stanica vysielajúca z Trnavy. Podľa reprezentatívneho prieskumu agentúry AKO realizovaného v roku 2022, je druhou najpočúvanejšou stanicou v meste Trnava a zároveň jednotkou v znalosti medzi obyvateľmi. Poslucháči ho môžu naladiť na samostatných okresných frekvenciách v Trnave, Hlohovci, Piešťanoch, Skalici, Galante a Dunajskej Strede.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama