Trnavské rybníky
reklama

V Ružindole vystavia historické motocykle, pôjdu aj na jazdu do Borovej

AKTUALITY - Región | 20.9.2023, 07.00, prispievatelia

Okrem výstavy motocyklov bude súčasťou podujatia program pre deti, vozenie na motorkách a motokárach.

V Ružindole vystavia historické motocykle, pôjdu aj na jazdu do Borovej

V Ružindole budú vystavovať parádne motocykle. Foto: Moto Ruže

Cukrovar
reklama

 

Druhý ročník podujatia Moto Ruže, na ktorom sa stretnú zberatelia historických motoriek spolu s ich fanúšikmi, sa uskutoční v sobotu 23. septembra v obci Ružindol.

 

Majitelia vzácnych motocyklov ich znovu po roku vystavia ako pre obyvateľov Ružindola, tak aj pre návštevníkov z okolia.

 

Hlavnou časťou podujatia Moto Ruže 2023 bude statická výstava historických motoriek a nebude chýbať ani sprievodný program.

Dni zdravia
reklama

 

„Podujatie je zamerané na spojenie laickej verejnosti a zberateľov historických motocyklov, ktoré sú na našich cestách čoraz väčšou raritou. Akcia by sa mala niesť v moderne poňatom vintage štýle a radi by sme, aby sa stala tradíciou, ktorá by sa opakovala pravidelne raz ročne,“ hovorí Denis Mlynek, organizátor podujatia.

 

Okrem výstavy motocyklov bude súčasťou podujatia program pre deti, vozenie na motorkách a motokárach. Zároveň sa bude súťažiť o cenu verejnosti v súťaži o najkrajšiu motorku formou hlasovania.

 

„Súčasťou programu bude tiež spoločná spanilá jazda kolóny viac ako 50 historických motocyklov z Ružindola do Borovej. Tá sa začne o 16:00,“ dodáva Denis Mlynek.

 

„Tento projekt je už druhý rok realizovaný vďaka participatívnemu komunitnému rozpočtu obce Ružindol. Ako vášnivý motorkár vždy rád podporím takéto zmysluplné podujatie,“ hovorí starosta Ružindola Peter Galanský.

 

Viac informácií o podujatí nájdete na tejto facebookovej stránke.

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama