Trnavské rybníky
reklama

Rodinný bazén - raj na dosah ruky 

RELAX - Hobby | 21.9.2023, 08.02, reklamný článok

Oddychovanie, opaľovanie, plávanie, chutné jedlo, osviežujúci drink a veľa zábavy - takto možno definovať čas strávený pri vlastnom bazéne, či sa v pohodlí domova rozhodnete relaxovať sami, s rodinou alebo s priateľmi.

Rodinný bazén - raj na dosah ruky 

Ilustračné foto: dreamstime.com


Komu by sa nepáčil relax pri vlastnom bazéne? Skvelé športové vyžitie, príjemné osvieženie, kvalitný oddych a veselé zážitky s blízkymi.

 

Odpočinok potrebuje každý - muži aj ženy, mladá, stredná aj staršia generácia, psychicky aj fyzicky pracujúci.

 

Je všeobecne známe, že exteriérový bazén vo vlastnej záhrade prispieva ku kvalite života celej rodiny a zároveň je skvelou investíciou, ktorá zvyšuje cenu nehnuteľnosti.

 

 

Vlastné kúpalisko

Rodinné bazény sa dajú využívať mnohými spôsobmi - nielen na rekreačné plávanie, pravidelné športové tréningy a na rehabilitačné účely, ale aj na veselé šantenie vo vode a príjemné chvíle oddychu.

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre Compass bazény, k ich zabudovaniu na pozemku nie sú potrebné žiadne väčšie stavebné úpravy. Tieto bazény nepotrebujú ani základovú betónovú platňu, pretože sa osádzajú len do štrkového lôžka.

 

Predstavujú špičku z pohľadu použitých materiálov a ich inštalácia trvá iba dva týždne. A ako vybaviť okolie? K záhradným bazénom sa hodia exteriérové stolíky, pohodlné kreslá a ležadlá z rovnakej série a zeleň, ktorá si nevyžaduje chemický postrek.

 

          

Zastrešenie bazéna

Rozmýšľate nad zastrešením bazéna? Medzi výhody zastrešeného bazéna patrí najmä to, že minimalizuje zanášanie vody hrubými nečistotami, ktoré denne bazénovú vodu špinia a zhoršujú jej kvalitu - podporujú množenie baktérií, rias a iných mikroorganizmov.

 

Vďaka zastrešeniu budete vysávač do bazéna používať oveľa zriedkavejšie, než v nekrytom bazéne, pretože prekrytie bazéna znižuje čas, potrebný na údržbu bazénovej vody asi o polovicu.

 

Tiež predlžuje kúpaciu sezónu, zabraňuje odparovaniu vody a úniku tepla, čo znižuje náklady na prevádzku. A zabudnúť nemožno ani na to, že zastrešený bazén je pre malé deti a domáce zvieratá omnoho bezpečnejší.

 

            

Zdravotné benefity

Aktívny oddych je dôležitý nielen pre zdravé telo, ale aj pre zdravú myseľ, preto si ho treba dopriať čo najčastejšie. Pohyb vo vode zlepšuje fyzickú aj psychickú kondíciu.

 

Plávanie prospieva celému organizmu - redukuje stres, zvyšuje pohyblivosť kĺbov a kapacitu pľúc, posilňuje srdce a spevňuje svaly.

 

A aj preto sú exteriérové bazény stále populárnejšie - umožňujú denné rekreačné športovanie, doprajú skvelé osvieženie a plnohodnotný relax v pohodlí domova.

 

A navyše, záhradné bazény sú skvelým dôvodom na príjemné rodinné stretnutia.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama