Trnavské rybníky
reklama

Reakcie spartakovcov: Mikovič hovoril o facke, Djuričovi zhorkol debut

ŠPORT - Futbal - Spartak | 22.9.2023, 08.03, Ján Král

„Boli to dobré rany, vždy to letelo okolo nôh alebo tiel hráčov, ťažko na to reagovať,“ povedal okrem iného k inkasovaným gólom brankár Dominik Takáč.

Reakcie spartakovcov: Mikovič hovoril o facke, Djuričovi zhorkol debut

Martin Mikovič (vpravo) v prieniku do šestnástky súpera. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Hráči Spartaka boli po zápase v Razgrade sklamaní. Logicky, prehra 0:4, aj proti jasnému papierovému favoritovi, je nepríjemná.


„Bola to dobrá facka. Nečakali sme, že by sme mohli toľko prehrať. V toto systéme, na piatich hráčov vzadu, nám to svedčí a dobre sa nám v tom hrá. Keby nás vyťukali po pekných akciách, tak klobúk dole. Ale potriafali to strelami k žrdiam. Škoda," povzdychol si kapitán Spartaka Martin Mikovič


Brankár Dominik Takáč tiež vychádzal zo šatne so sklonenou hlavou. „Každý gól ma mrzí rovnako. Prvý trafil súper dosť dobre, neviem, či to robia naschvál, ale každú strelu opreli okolo obrancov, ledva som to videl. Druhý bol polostrela, snažil som sa reagovať, lopta išla vedľa a neviem, či chcel súper prihrávať, išiel som na loptu, ešte tam pichol dobiehajúci nohu… Také smolné veci. Tretí v poradí mi lopta trochu skočila predo mnou. Boli to dobré rany, vždy to letelo okolo nôh alebo tiel hráčov, ťažko na to reagovať,“ vravel Dominik Takáč.

ŠUPA technika
reklama


Srbský legionár Filip Bainovič mohol za stavu 2:0 vrátiť Spartak do hry kontaktným gólom. Z päťky však prehlavičkoval bránku.

 

„Bola to dobrá šanca, Mišo Ďuriš mi dal dobrý pas, bol som v nábehu, lopta mi zostala trochu za chrbtom. Musíme také šance premieňať, pokúsime sa o to v ďalších dueloch,“ vrátil sa k danému momentu.


„Myslím si, že sme nevyzerali na ihrisku tak zle, ako výsledok ukazuje. V prvom polčase sme hrali dobre, po zmene strán sme mali aj šance, ja som sa dostal k hlavičke. Odnášame si zo zápasu skúsenosť, videli sme, že súper je kvalitný,“ dodal.

 

 

Stopér Nicolas Gorosito musel pre obnovené bolesti achilovky cez polčas striedať, na jeho miesto naskočila septembrová posila andelov z Crvenej Zvezdy Belehrad Andrej Djurič, ktorý naposledy hrával za slovinské Domžale.


Do klubu prišiel so svalovým zranením, išlo o jeho vôbec prvý súťažný štart v trnavskom drese.  


„Zranenie už je za mnou, cítim sa v poriadku. Zo súťažného debutu sa teším, mrzí ma však, že sme nedosiahli lepší výsledok, o ktorý sme sa snažili. Na ihrisku som sa cítil výborne, chalani ma prijali veľmi dobre. Musíme dvihnúť hlavy v ďalších zápasoch a pokúsiť sa vyhrať v ďalších zápasoch,“ hodnotil Djurič, ktorý mimochodom v deň stretnutia mal dvadsiate narodeniny.

 

Oslavu si určite predstavoval po výsledkovej stránke inak. Snáď bude príležitosť si to vynahradiť v nedeľnom ligovom dueli s Ružomberkom. Andeli privítajú Liptákov 24. septembra o 18:00.

 

 

Z Razgradu JÁN KRÁL

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama