Futbal, 4. liga: Boleráz proti Leviciam koncertoval, Trebatice remizovali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.9.2023, 21.29, prispievatelia

Na programe bolo ôsme kolo štvrtej ligy.

Jaslovské Bohunice v dueli s béčkom Zlatých Moraviec vyšli bodovo naprázdno. Foto: Filip Ondrejka

Boleráz si napravil chuť po predchádzajúcich dvoch remízach. Levice na domácej pôde zdolal vysoko 6:0, pričom góly si rozdelil rovnomerne medzi oba polčasy.

Hetrikom sa zaskvel Juraj Sekera, po jednom góle si pripísali Filip Tomovič, Samuel Akbar a Dušan Dzíbela.

Slavoj po piatej výhre v sezóne figuruje na druhej priečke tabuľky s dvojbodovou stratou na lídra z Nových Zámkov.

Tretiu remízu v rade dosiahli Trebatice, ktoré si priviezli bod z Kozároviec. Už v 23. minúte viedli dvojgólovým rozdielom zásluhou Dávida Hlavatoviča a Lukáša Zolvíka. Domáci dokázali vyrovnať po zásahoch na prelome polčasov v podaní Daniela Drienovského a Lukáša Štefanku. V samom závere ešte videl červenú kartu Trebatičan Michal Blaško.

Nedarilo sa Jaslovským Bohuniciam, ktoré prehrali rozdielom triedy na pôde béčka Zlatých Moraviec. Na vedúci gól domáceho Šimona Pénzeša ešte dokázal odpovedať Martin Machovič, no po ďalších troch góloch v podaní Roberta Starečka, Nicolasa Gráca a Dávida Hamara odchádzal ŠK Blava z Vrábel s prehrou 1:4.