Trnavské rybníky
reklama

Tandemový zoskok: Je vhodný aj pre vás?

AKTUALITY - Firmy | 25.9.2023, 13.12, reklamný článok

Zistite si o tandemovom zoskoku všetko, čo potrebujete vedieť. A potom sa sami rozhodnite, či je to pre vás ten pravý zážitok.

Tandemový zoskok: Je vhodný aj pre vás?

 

Láka vás myšlienka skoku do neznáma? Tak, aby vám vietor a rýchlosť vyfúkali z hlavy všetky starosti a dokonalý zážitok vám priniesol nálož adrenalínu a endorfínov? Tandemový zoskok s najväčšou zážitkovou agentúrou Adrop.sk je potom pre vás ako stvorený!


Tandemový zoskok patrí v súčasnosti medzi tie najobľúbenejšie adrenalínové aktivity na svete. Prečo by aj nie? Je veľmi bezpečný, ľahko dostupný a toľko endorfínov a úsmevov od ucha k uchu zažijete len pri málokedy.

 

Zistite si o ňom všetko, čo potrebujete a rozhodnite sa, kde a kedy si ho prídete užiť

 

 

Čo je tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok umožňuje zažiť zoskok z lietadla a voľný pád z výšky od 3 km takmer komukoľvek, a to aj bez parašutistického výcviku.

 

Skokanov istia profesionáli, ktorí sa starajú o bezpečnosť celého zážitku aj o dokonalé pohodlie a parádnu video či fotodokumentáciu.

 

Milovníci adrenalínu sa tak môžu poriadne sústrediť na celý zážitok a naplno si ho vychutnať od začiatku až do konca.  

 

Cena tandemového zoskoku sa navyše pohybuje okolo 150 až 300 Eur (záleží na zvolenom letisku aj skokovej výške), čo z tohto zážitku robí “zábavku” dostupnú širokej verejnosti.

 


Hodí sa tandemový zoskok aj pre vás?

S dávkou odhodlania si tandemový zoskok môže vyskúšať takmer naozaj každý. Spodná veková hranica je 8 rokov a minimálna výška 120 cm. Samozrejme, každé dieťa do 18 rokov musí mať ku skoku podpísaný aj súhlas svojho zákonného zástupcu.

 

Vrchná veková hranica pre tandemový zoskok prakticky neexistuje. Pokiaľ ste v dobrom zdravotnom stave, v bežnej fyzickej kondícii a máte váhu do 110 kg, ste ideálnym adeptom na tento skvelý zážitok. 

 

Tandemu by sa naopak mali vyhnúť hlavne osoby, ktoré trpia epilepsiou, kardiovaskulárnym ochorením, poranením chrbtice alebo iným závažným ochoreniam. Ak máte pochybnosti, svoj stav radšej prekonzultujte s lekárom. 

 

Zistili ste, že ste na tandemový zoskok padákom ako stvorený? Poďte sa s nami pozrieť, ako to celé prebieha a kde si svoj zoskok na Slovensku môžete užiť.

 

 

 

Voľný pád v rýchlosti až 200 km/h a výška 3000 metrov

Tandemový zoskok je zážitok zložený hneď z niekoľkých základných častí. V tej prvej vyletíte spoločne s pilotom, inštruktorom a ďalšími skokanmi lietadlom alebo vrtuľníkom či teplovzdušným balónom (podľa vášho výberu) do dostatočnej výšky, kde si vás k sebe skúsený parašutista pripevní pomocou špeciálneho postroja.

 

Takýto nádherný vyhliadkový let nad krajinou so všetkými výhľadmi trvá zhruba 15–30 minút, záleží na zvolenej výške a poveternostných podmienkach.

 

Akonáhle naberiete žiadanú výšku, čakáte na povolenie na zoskok. Po jeho zaznení spoločne vyskočíte a budete sa k zemi rútiť rýchlosťou až 200 km/h po dobu približne 1 minúty.

 

Potom inštruktor otvorí padák a doplachtí s vami bezpečne až na zem. Dolet trvá asi ďalších 10 minút. Celý zážitok potom zakončuje hladké pristátie a poriadna nálož endorfínov.

 


Kde na Slovensku si vyskúšate tandemový zoskok

Tandemový zoskok si na Slovensku môžete s agentúrou Adrop vyskúšať hneď na niekoľkých letiskách takmer v každom kraji: v Trnavskom kraji je to letisko Senica, v Trenčianskom kraji letisko Slávnica v Ilave či letisko v Prievidzi, v Banskobystrickom kraji potom zájdite na letisko do Očovej.

 

V Žilinskom kraji si z lietadla skočíte v Ružomberku, v Prešovskom kraji sa skáče v Prešove na letisku Rožňany a v Košickom kraji máte na výber z letiska Bidovce v Košiciach alebo letiska v Spišskej Novej Vsi.

 

Ak ešte stále váhate, navštívte stránky zážitkovky Adrop.sk, kde si môžete prezrieť všetky hodnotenia tandemových zoskokov samotnými skokanmi.

 

Alebo už nad tým viac nepremýšľajte a vyskúšajte tento parádny zážitok na vlastnej koži. Lebo viete ako sa hovorí: lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama