Trnavské rybníky
reklama

Poď na hokej! Trnavský klub pozýva deti vyskúšať si aktivity na ľade

ŠPORT - Hokej | 27.9.2023, 11.09, prispievatelia

Michal Zálešák vedie v Trnave hokejovú predprípravku. Spolu s kolegami trénermi pripravujú na prvú októbrovú akciu Poď na hokej! určenú pre deti od 4 do 10 rokov, o ktorej sme sa s ním krátko porozprávali.

Poď na hokej! Trnavský klub pozýva deti vyskúšať si aktivity na ľade

V Trnave sa venujú už mladým hokejistom. Foto: HKM Trnava

Púpavy pri aleji
reklama

 

Aká je hlavná myšlienka tejto akcie?
- Obrazne povedané, je to vstupná brána pre deti ako sa stať športovcom - hokejistom. V praxi to znamená, že sa detičky zoznámia s ľadom a korčuľovaním na veľkom zimáku zábavnou formou. Zároveň je to podpora zdravého pohybového rozvoja detí.

 

Na čo všetko sa deti môžu tešiť? 
- Ide najmä o zábavu na ľade. Bude sa nielen korčuľovať ale aj liezť, skákať, hádzať, voziť sa a vystrájať rôzne aktivity na ľade. Zároveň deťom a rodičom ukážeme tréningové priestory gladiátorov a všetci budú mať možnosť odfotiť sa so skutočnou gladiátorskou prilbou. Pre každého účastníka bude tiež pripravená sladká odmena, teplý čaj a certifikát o absolvovaní podujatia Poď na hokej!

 

Čo by si mali deti a rodičia priniesť?
- V prvom rade korčule, v prípade potreby ich zapožičiame, máme však obmedzené množstvo. Tiež prilbu, môže byť aj cyklistická alebo lyžiarska, rukavice na hokej alebo zimné rukavice, teplé oblečenie na ľad, teda nap. otepľovačky. Rodičom odporúčame dobrú náladu, možno k ľadu teplejšiu obuv a bundu.

ŠUPA technika
reklama

 

Michal Zálešák. Foto: HKM Trnava

 

 

Čo poskytne HKM Gladiators Trnava rodičom, keď sa deti prihlásia na hokej?
- Deťom zapožičiame takmer kompletnú výstroj, okrem korčúľ a hokejky. Budú môcť celý jeden mesiac trénovať zadarmo a naučiť sa tak korčuľovať. Ide zima, takže to môžu krásne využiť na tréningoch, vonku alebo na verejnom korčuľovaní. Zároveň si deti u nás na tréningoch vyskúšajú množstvo zábavných aktivít, ktoré vedú profesionálni a skúsení tréneri.  Ideálne je, aby sa rodičia zaregistrovali prostredníctvom formulára, aby sme predbežne vedeli, koľko detí chce byť hokejistami. My pre nich pripravíme výstroj a všetko dôležité, aby si túto akciu poriadne užili. 

 

Základné informácie o akcii Poď na hokej!

Nedeľa 1.októbra od 13:45 do 14:45


Mestský zimný štadión, Spartakovská 1/B, Trnava


Vstup pre všetkých účastníkov zdarma


Vek detí: od 4 – 10 rokov 

 

(hkm) 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama