Trnavské rybníky
reklama

Nezabudnite si napustiť vodu, v stredu vo veľkej časti Trnavy nepotečie

AKTUALITY - Trnava | 3.10.2023, 07.59, prispievatelia

Na Okresnom úrade v Trnave v stredu nič nevybavíte, bude zatvorený. Riaditeľské voľno budú mať obe stredné školy na Študentskej ulici, aj niektoré základné školy.

Nezabudnite si napustiť vodu, v stredu vo veľkej časti Trnavy nepotečie

Rátajte s tým, že Okresný úrad v Trnave bude v stredu zatvorený. Zrejme aj viaceré ďalšie inštitúcie. FOTO: pm
 

reklama

Okresný úrad v Trnave, vrátane klientského centra, bude v stredu 4. októbra zatvorený.

 

Týka sa to všetkých jeho budov na Kollárovej ulici 8, Vajanského 2 a 22. Nebude vybavovaná ani agenda Policajného zboru, teda dopravného inšpektorátu a oddelenia dokladov. Informovalo o tom ministerstvo vnútra.

 

Dôvodom je rozsiahla odstávka vody, ktoré oznámila Trnavská vodárenská spoločnosť. Z rovnakého dôvodu budú zatvorené aj viaceré školy a ďalšie inštitúcie. Trnavu čaká v stredu 4. októbra od 5:00 až do 5:00 vo štvrtok odstávka vody, ktorá zasiahne veľkú časť mesta.

Trnava - Kamenáč
reklama

 

Trnavská vodárenská spoločnosť informovala, že bez vody bude centrum mesta, sídliská Prednádražie, Linčianska, štvrte s rodinnými domami Špíglsál a Tulipán, Hospodárska ulica so stovkami bytov, ale aj ulice v ďalších častiach mesta.

 

Bez vody budú okrem bytových a rodinných domov aj nákupné centrá, školy a ďalšie inštitúcie. Na možné problémy s dodávkami pitnej vody sa pripravuje aj Fakultná nemocnica v Trnave.

 

Nemocnica na tento deň plánované operačné výkony odložila, akútne operačné výkony budú zabezpečené.

 

Ak plánujete na stredu návštevu nákupného centra alebo reštaurácie v Trnave, dopredu si overte, či budú mať otvorené. Divadlo Jána Palárika informovalo, že večerné predstavebie odohrá, ale divadelná kaviereň nebude v prevádzke.

 

Dôvodom vopred avizovanej odstávky vody je rekonštrukcia podzemnej armatúrnej šachty na Suchovskej ulici a ďalšieho technického vybavenia.

 

Trnavská vodárenská spoločnosť nevylučuje, že bude musieť prívod vody uzavrieť už na vodojeme v obci Zvončín, v takomto prípade by bez vody zostali aj obce Zvončín, Suchá nad Parnou a Košolná.

 

SITA, pm

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama