Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Hlohoveckí hádzanári cez víkend hostia pohárovú Európu

ŠPORT - Hádzaná | 7.10.2011, 08.49, prispievatelia

Po úspešnom extraligovom vstupe do sezóny čaká už tento víkend hádzanárov Sporty Hlohovec krst ohňom v pohárovej Európe. V 2. kole Pohára víťaza pohárov (PVP) sa stretnú s litovským majstrom RK Zemaitijos Dragunas, a po dohode odohrajú oba zápasy v športovej hale na Zábraní.

Prvý v sobotu 8. októbra o 18. h a odvetu v rovnakom čase v nedeľu 9. októbra. Generálkou na pohárové zápolenia bol pre Hlohovčanov extraligový súboj v Nových Zámkoch, v ktorom išlo o prvenstvo v priebežnom poradí. Napriek dobrému výkonu prehrala Sporta v kvalitnom zápase 24:26, keď sa o výsledku rozhodlo v samom závere. Po siedmych kolách patrí klubu druhé miesto v tabuľke. Vstúp do novej sezóny vyšiel mančaftu nadmieru úspešne. Prezentuje sa nielen víťazstvami, ale aj ľúbivou kombinačnou hrou, ktorá prináša úspechy a láka divákov.
Mužstvo pred sezónou prešlo radikálnejšou prestavbou a nové tváre (Žernovič, Ďuriš, Duddáš, Szucs) sa zatiaľ osvedčujú. Hlohovec má v tejto sezóne oveľa vyššie ambície ako pred rokom, nechýba podpora z hľadiska a všetko nasvedčuje tomu, že rozbiehajúca sa sezóna bude atraktívna. „V domácej súťaži to máme dobre nakopnuté. Čaká nás ešte niekoľko zápasov pravdy, potom nadstavba už aj za účasti Prešova. V druhom kole PVP chceme určite uspieť, netajíme sa s postupovými ambíciami. Robíme preto maximum, čakáme podporu fanúšikov a kvalitnú hádzanú,“ zdôraznil prezident Sporty Patrik Voltmann. V Hlohovci a okolí sa tešia na tento dvojzápas. Tajným želaním klubu je zaplniť halu do posledného miesta. „Radi by sme pozvali fanúšikov a priaznivcov aj zo širokého okolia Trnavy či Piešťan, určite chceme mať plný dom – nech to počas zápasov žije“, pozýva Voltmann do Hlohovca na najbližší víkend.
th, jak

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama