Trnavské rybníky
reklama

V divokom zápase plný bodový zápis: Trnavskí hádzanári vyhrali v Pezinku

ŠPORT - Hádzaná | 16.10.2023, 11.49, Ján Král

Najlbižší domáci zápas hrajú Trnavčania už túto nedeľu.

V divokom zápase plný bodový zápis: Trnavskí hádzanári vyhrali v Pezinku

Marcel Baran strelil Pezinku desať gólov. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

Hádzanári HBC Trnava vyhrali v nedeľnom zápase piateho kola 1. ligy na ihrisku Pezinka 41:37. V zápase, kde sa valil útok za útokom, trnavské mužstvo strelecky potiahol Tomáš Laho, ktorý nastúpil na pozícii pivota a dal desať gólov.

 

Rovnaký gólový nástrel zaznamenal aj krídelník Marcel Baran, darilo sa i druhému krídelníkovi Ľubošovi Mančuškovi, ktorý napol sieť šesťkrát.


Prvý polčas bol vyrovnaný, skončil sa remízou 20:20, do trháku sa Trnavčania dostali po zmene strán. V 41. minúte viedli o štyri góly 28:24, v 56. minúte dokonca o päť gólov, aby napokon duel dotiahli do víťazstva 41:37.

ŠUPA technika
reklama


„Zápas mal solídne tempo, hralo sa gól na gól, o čom svedčí aj počet gólov, veď už polcas bol 20:20. Ťahalo sa to od začiatku až takmer do samého konca, kedy sa to zlomilo v náš prospech. Som rád, že sa nám podarilo získať dva body. Vďaka patrí chalanom na ihrisku, trénerom a hlavne divákom z Trnavy, čo nás prišli podporiť,“ komentoval priebeh stretnutia Marcel Baran.


V ďalšom zápase privíta HBC Trnava tradične v nedeľu dopoludnia tím Štart pre naše deti z Malaciek. Stretnutie sa začína 22. októbra o 10:30.

 

Pre trnavských športových fanúšikov môže byť ideálnym štartom do dňa ako sa víťazne naladiť, keďže vo večerných hodinách (o 17:30) sa bude hrať v Trnave aj futbalové derby medzi Spartakom a Slovanom.

 

 

1. liga – 5. kolo:

Handball Club Pezinok – HBC Trnava 37:41 (20:20)
HBC: Augustín,  Šatura – Karkuš, Mančuška 6, Johanes, Govedarica 3, Laho 10, Cozens 2, Dudžák, Mikovic 4, Ruman 4, M. Baran 10, Djordjevič, Bočkay 2

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama