Trnavské rybníky
reklama

Exprimátor Hlohovca M. Kollár v politike končí, deväť rokov podľa neho stačilo

AKTUALITY - Hlohovec | 29.10.2023, 08.59, prispievatelia

Kollár tvrdí, že najproduktívnejšie roky svojho života prežil v komunále, keď v reálnom čase videl výsledky svojej práce.

Exprimátor Hlohovca M. Kollár v politike končí, deväť rokov podľa neho stačilo

Miroslav Kollár oznámil, že s pôsobením v politike skončí presne 15. novembra. FOTO: fb/Spolu

reklama

 

Bývalý primátor Hlohovca a bývalý poslanec Národnej rady SR Miroslav Kollár končí v politike.

 

Bol podpredsedom strany Demokrati, stranícke funkcie zložil 2. októbra po parlamentných voľbách s tým, že sa už nebude o žiadne uchádzať.

 

Na sociálnej sieti avizoval, že Demokrati si 2. decembra na sneme budú voliť nové vedenie.

Munipolis
reklama

 

„15. novembra 2014 som v politike začal prvým zvolením za primátora, 15. novembra 2023 v nej na deň presne po deviatich rokoch končím,“ napísal.

 

Kollár tvrdí, že najproduktívnejšie roky svojho života prežil v komunále, keď v reálnom čase videl výsledky svojej práce. Vo veľkej politike to zas bolo najneproduktívnejšie zabíjanie času, energie či kapacít na straníckej aj celoštátnej úrovni.

 

„Najviac si cením to, že po deviatich rokoch odchádzam s rovnako dobrými vzťahmi s najbližšími, po všetkých tých zákrutách,“ uviedol.

 

Miroslav Kollár bol primátorom Hlohovca od roku 2014 dve volebné obdobia, vlani sa v komunálnych voľbách uchádzal o hlasy Hlohovčaniek a Hlohoovčanov už neúspešne. Primátorom sa stal Ivan Baranovič.

 

Do Národnej rady SR sa dostal v roku 2020 ako kandidát strany Za ľudí. V nedávnych parlamentných voľbách kandidoval za stranu Demokrati, v ktorej bol podpredsedom. Strana Demokrati sa do paralementu nedostala.

 

SITA, pm

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama