ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 1.11.2023, 23.33, Ján Král

Na Trnavu v ďalšom kole čakajú Košice.

Spartak postúpil v Slovnaft Cup-e cez Považskú Bystricu

Kelvin Ofori strelil prvý gól Spartaka. Foto: Lukáš Grinaj

Futbalisti trnavského Spartaka postúpili do piateho kola Slovnaft Cup-u po víťazstve 2:1 na ihrisku druholigovej Považskej Bystrice.

Víťazstvo andelov sa nerodilo ľahko. Ofori síce technickou strelou do šibenice otvoril skóre už v 17. minúte, domáci ale dokázali po niečo vyše hodine hry vyrovnať Gerebenitsom.

Trnavská reakcia prišla pomerne rýchlo, po Bainovičovom pase skóroval v 67. minúte Daniel.

Domáci sa ešte pokúsili vyrovnať, andeli však postupový výsledok udržali. Čiernou škvrnou zápasu boli zranenia Bernáta a Zeljkoviča.

V piatom kole slovenského pohára pocestujú červeno-čierni na východ republiky, kde si v decembri zmerajú sily s ligovým FC Košice.