Trnavská viecha chystá degustáciu vín značky FRTUS
AKTUALITY - Trnava | 15.11.2023, 11.09, reklamný článok
V závere novembra budú v podniku aj ďalšie akcie.
Vináreň Trnavská viecha si získala za roky svojho pôsobenia na Michalskej ulici sympatie milovníkov vína.
V podniku sídliacom na prízemí severnej veže hradieb majú v ponuke viac ako 40 rozlievaných slovenských vín a sektov a organizujú tu aj rôzne spoločenské akcie.
Najbližšou bude vo štvrtok 23. novembra degustácia vín rodinného vinárstva FRTUS z Podlužian.
Vedú ho bratia Radoslav a Stanislav, do Trnavy prídu predstaviť výber ich ôsmich najlepších vín. Nebudú medzi nimi chýbať ani vyhľadávané druhy Milia a Pesecká leánka.
Degustácia sa začne o 19:00, v rámci párovania chutí sa bude podávať tiež tapas, ktorý je pre Trnavskú viechu charakteristický.
Vstupné na akciu stojí 19,99 eur, lístky sa dajú zakúpiť priamo v podniku alebo online na www.trnavskaviecha.sk.
V závere novembra budú v Trnavskej vieche aj ďalšie akcie. V stredu 29.11. organizujú vo svojich priestoroch Cestovateľské kino zamerané na spoznávanie Islandu, o deň neskôr Spoetiku – čítanie autorskej poézie. Obe akcie majú tiež začiatok o 19:00.
V ponuke Trnavskej viechy nechýbajú okrem vín ani horúce vianočné nápoje, limonády, hroznové mušty, sypané čaje a na svoje si prídu aj kávičkári.
Viac informácií nájdete aj na Instagrame alebo na facebookovej stránke Trnavskej viechy.