Trnavské rybníky
reklama

Spartak posilnil funkcionársky tím, generálnym manažérom sa stal Martin Hudec

ŠPORT - Futbal - Spartak | 20.11.2023, 16.12, Ján Král

Na starosti bude mať riadenie marketingovej, obchodnej a prevádzkovej stránky klubu.

Spartak posilnil funkcionársky tím, generálnym manažérom sa stal Martin Hudec

Martin Hudec. Foto: Spartak Trnava

Púpavy pri aleji
reklama

 

Novým generálnym manažérom Spartaka Trnava sa stal Martin Hudec. Rodený Trnavčan, ktorý v klube pôsobí už od jarnej časti tohto roka, bude mať na starosti operatívnu časť klubu. 


Riadiť teda bude marketing, obchod, prevádzku a iné sekcie dôležité pre bezproblémový chod klubu.

 

Komunikácia so strešnými orgánmi ligy a ostatnými klubmi zostane v dikcii prezidenta klubu Petra Macha, ktorý rieši aj športovú časť v spolupráci s trénerom Michalom Gašparíkom. Ako je známe, ten je poverený aj funkciou športového riaditeľa.

ŠUPA technika
reklama


 „Som vďačný za dôveru, ktorú mi dali majitelia bratia Drobní a prezident Peter Macho. Chcel by som zúročiť svoje skúsenosti, ktoré som nadobudol vo firmách majiteľov a teším sa, že môžem skĺbiť svoju prácu a svoje hobby, čím sa nemôže pochváliť každý. Asi ako každý Trnavčan mám Spartak v srdci a vzťah ku klubu budovala odmalička moja rodina. Športový klub je ako živý organizmus, ktorý sa rozvíja a mení každým dňom, zápasom, akciou, strelou alebo obranným zákrokom a láka ma byť toho súčasťou. Mojím cieľom je tento organizmus spolu s mojimi kolegami manažovať tak, aby bol stále atraktívnejší pre každého fanúšika Spartaku Trnava,“ povedal pre oficiálny web Spartaka Martin Hudec.

 

V minulosti pôsobil aj ako riaditeľ Atletického klubu AŠK Slávia Trnava.


„Veľmi sa tešíme, že Martin prijal našu ponuku na post generálneho manažéra Spartaku Trnava. Poznáme sa takmer desať rokov a za ten čas sme dosiahli spoločne mnoho pracovných úspechov, ale zároveň sme si vytvorili aj skvelý osobný vzťah. Martin je duchom športovec a najmä tímový hráč. Má podobné hodnotové nastavenie ako my a už dnes dokázal, že Spartaku má čo odovzdať. Veľmi sa tešíme na ďalšiu spoluprácu a prajeme mu veľa úspechov pri rozvoji klubu,“ cituje web andelov vyjadrenie spolumajiteľov klubu Michala a Tomáša Drobných.


Prezident Spartaka Peter Macho vyzdvihol doterajšiu prácu Martina Hudeca pre klub.


„Martin Hudec v našom klube pôsobí už dlhšie na riadiacej pozícii, po novom bude zastávať funkciu generálneho manažéra. Ide o človeka, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vedením tímu ľudí vo firmách majiteľov Spartaka. Osobne ho považujem za veľmi šikovného a pracovitého manažéra, ktorého ambíciou je, aby veci napredovali správnym smerom. Navyše, je to Trnavčan, ktorému bije srdce pre toto mesto a klub. Futbal sám aktívne hrával, čo je jeho ďalšou devízou, rozumie teda potrebám klubového života,“ poznamenal Peter Macho.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama