Trnavské rybníky
reklama

Na Smolenickom zámku chystajú Vianoce s Pálffyovcami

AKTUALITY - Región | 25.11.2023, 14.22, prispievatelia

Scénické prehliadky na zámku návštevníkov vtiahnu do príbehov dávno minulých, ktoré im odhalia ako aj ich samotní predkovia slávili predviančné a vianočné obdobie.

Na Smolenickom zámku chystajú Vianoce s Pálffyovcami

Smolenický zámok. Foto: Región Trnava

reklama

 

Smolenický zámok bude hostiť výnimočnú udalosť Vianoce s Pálffyovcami dňa 17. decembra. Podujatie ponúkne návštevníkom nezabudnuteľný pohľad na život v minulosti prostredníctvom scénických prehliadok v sprievode grófiek Pálffyových a ich verného personálu.


Scénické prehliadky zámku sa budú konať v čase od 13:00 do 18:00, v každú celú hodinu.


“Príďte spoločne s nami prežiť Vianoce s Pálffyovcami, vďaka ktorým ožije minulosť a vianočné čaro získa nový význam,” hovorí Martina Andrisová, PR manažérka Smolenického zámku.

Munipolis
reklama


Návštevníci Smolenického zámku budú mať týždeň pred Vianocami jedinečnú možnosť okúsiť scénické prehliadky v sprievode grófiek Pálffyových a ich oddaných zamestnancov. Tí im priblížia vianočné zvyky a tradície nielen v aristokratickom prostredí, ale aj na vidieku.


Udalosť je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Scénické prehliadky návštevníkov vtiahnu do príbehov dávno minulých, ktoré im odhalia ako aj ich samotní predkovia slávili predviančné a vianočné obdobie.

 

Pripravená bude aj interaktívna hra, ktorá preverí znalosti malých aj veľkých. Tí najšikovnejší, ktorí vylúštia hádanku, sa môžu tešiť aj na sladkú odmenu.


“Návštevníci sa môžu tešiť na nezabudnuteľný vianočný zážitok,” dodáva Martina Andrisová.


Rezervácie sú možné na e-mailovej adrese manager-zamok@savba.sk .


Smolenický zámok zostáva otvorený aj počas vianočných prázdnin denne od 25.12.2023 do 30.12.2023 a od 2.1.2024 do 7.1.2024 od 11:00 do 16:00 h.


Prehliadka Vianoce s Pálffyovcami je spoplatnená. Vstupné: dospelí - 8 €, deti od 6 rokov, študenti, dôchodcovia, ZŤP – 5€, deti od 3 do 6 rokov – 1€ a deti do 3 rokov zdarma.


Viac informácií o podujatí nájdete na webovej stránke Smolenického zámku.

 

Viac informácií zistíte aj na telefónnom čísle 0910 420 890. 

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama