Trnavské rybníky
reklama

Chutné jedlo, horúce nápoje: Golfisti chystajú advent pre širokú verejnosť

ŠPORT - Golf | 29.11.2023, 07.00, reklamný článok

Golfový areál v Kamennom mlyne bude prístupný 2., 9. a 16. decembra.

Chutné jedlo, horúce nápoje: Golfisti chystajú advent pre širokú verejnosť

 

Sezóna je síce už na konci, v golfovom areáli v Kamennom mlyne to však bude žiť aj počas decembra. Na tri po sebe idúce soboty tu chystajú podujatie, ktoré nazvali Advent na golfe.


Prvá predvianočná akcia pre všetkých, ktorí si chcú spríjemniť čakanie na sviatky, bude už cez najbližší víkend – 2. decembra.

 

Od 10:00 do 18:00 bude v ponuke kaviarne situovanej v golfovom areáli viacero tradičných vianočných jedál. Ochutnať bude možné šúľance, klobásy, kapustnicu, vyprážanú ryby s hranolkami, lokše či vianočné koláčiky.

 

Pravú adventnú atmosféru navodia horúce nápoje ako varené víno a punč.

 

K dispozícii na tréning bude golfové odpalisko.

 


Zakúpiť sa tiež budú dať vianočné darčeky, ktoré potešia nielen golfistov. Popritom si budú môcť záujemcovia zatrénovať na krytom odpalisku a v prípade dobrého počasia sprístupnia aj ihrisko pre golf či footgolf.


„Advent na golfe je podujatie určené pre širokú verejnosť. Naším cieľom je vytvoriť priestor na stretnutie s priateľmi či rodinou a popritom si vychutnať predvianočnú atmosféru,“ povedal marketingový manažér golfového areálu Jakub Hrušovský.


Advent na golfe sa okrem najbližšej soboty uskutoční aj 9. a 16. decembra

 

Najlepších golfistov prijal primátor

Úspešnú sezónu trnavských golfistov ocenila aj mestská radnica. Primátor Trnavy Peter Bročka prijal víťazov Národnej golfovej ligy, ktorí v Penati Golf Resort na Legend Course získali prvenstvo v kategórií juniorov do 18 rokov.

 

Súťaž sa hrala počas celej sezóny a tímu sa podarilo vyhrať tri zo štyroch kvalifikačných turnajov. 


Trnavu reprezentoval šesťčlenný tím v zložení Tomáš Šmiček ml. (majster Slovenska do 16 rokov), Zoja Trojanová (majsterka Slovenska do 16 rokov), Karolína Friedrichová (majsterka Slovenska do 14 rokov), Laura Póšová, Marek Choma a Adam Labanc.


„V uvoľnenej a priateľskej atmosfére prijali víťazi a víťazky v sprievode prezidenta golfového klubu Michala Novotného gratuláciu od primátora a podpísali sa do pamätnej knihy. Na záver v družnej debate diskutovali o samotnom priebehu turnaja, o fungovaní klubu a možnostiach rozvoja golfu v Trnave,“ uviedol Jakub Hrušovský.

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama