Trnavské rybníky
reklama

Tanex má novinku: V Trnave budú predávať automobily značky SsangYong

AKTUALITY - Trnava | 6.12.2023, 09.57, reklamný článok

Pôjde o vôbec prvý showroom SUV vozidiel tejto juhokórejskej značky v Trnave.

Tanex má novinku: V Trnave budú predávať automobily značky SsangYong

Vizualizácia showroomu spoločnosti TANEX po rekonštrukcii.

 

Spoločnosť TANEX so sídlom na Nitrianskej ulici 25 v Trnave sa na jar 2024 rozrastie o ďalšiu značku. Po značkách Fiat, Fiat Professional a Mazda sa stane autorizovaným predajným a servisným miestom aj vozidiel značky SsangYong.

 

Pôjde o vôbec prvý showroom SUV vozidiel tejto juhokórejskej značky v slovenskom Ríme.


Názov SsangYong sa dá z kórejčiny doslovne preložiť ako "dvaja draci", ktorí sú symbolom sily, ochrany a prosperity. 


„Sme hrdí, že sa nám podarilo uzavrieť partnerstvo s touto silnou značkou, a posilniť tak aj našu pozíciu na automobilovom trhu,“ vraví šéf trnavského Tanex-u Vladimír Tanečka.

 

Model SsangYong Rexton.

 


Spoločnosť SsangYong, bez mála so 70-ročnými skúsenosťami, je na automobilovom trhu rešpektovaná predovšetkým pre svoj dôraz na kvalitu.

 

Má vlastné výskumné centrum, niekoľko závodov na výrobu komponentov a aktívne spolupracuje s americkými a európskymi automobilkami. 


Model Korando, ktorý vychádzal z veľmi blízkej spolupráce so značkou Jeep, sa zrodil v roku 1983. Tým sa začala písáť história vozov SUV v Kóreji.


Korando je skratka anglickej frázy "Korean can do", teda po slovensky: Kórejci to dokážu. A Kórejci to dokázali. V roku 2019 sa vrátili na Slovenský trh a práve TANEX sa stane siedmim autorizovaným predajcom a servisným strediskom v krajine pod Tatrami.


SsangYong aktuálne ponúka päť modelov SUV: Tivoli, Tivoli Grand, Korando, Torres a Rexton, a jeden pick-up: Musso Grand. 

 

SsangYong Torres.

 


Modely značky sa vyznačujú jedinečnosťou, eleganciou, osobitnou charizmou a v neposlednom rade prepracovanými prvkami bezpečnosti.


SsangYong spája živý a štýlový exteriér s prehľadným, intuitívnym a komfortným interiérom orientovaným na vodiča a spolujazdcov.

 

Showroom Fiat TANEX Trnava v nasledujúcom období prejde rozsiahlou rekonštrukciou. Aj počas prác však bude naďalej prístupný a bude fungovať pre zákazníkov so záujmom o značky Fiat, Fiat Professional a SsangYong.


Bližšie informácie poskytnú predajcovia na 0919 170 888 alebo 0919 185 111.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama