Trnavčan za volantom auta nafúkal takmer 3,5 promile
AKTUALITY - Trnava | 14.12.2023, 13.11, prispievatelia
V rámci tzv. superrýchleho konania sa už onedlho postaví pred sudcu-

Policajti si vodiča zobrali so sebou na vytriezvenie v policajnej cele. Ilustračné foto: PZ
Policajti obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 47 ročného Trnavčana, ktorý šoféroval auto v najťažšom stupni opitosti.
Policajná hliadka zo Zavara bola v stredu popoludní privolaná do firemného areálu na Automobilovej ulici, kde vodič na aute VW Passat bez povolenia prešiel cez vstupnú rampu, na čo ho zastavil pracovník bezpečnostnej služby.
Policajti po príchode na miesto muža podrobili dychovej skúške a zistili mu 3,42 promile!
„Trnavčana ihneď obmedzili na osobnej slobode a ako predvianočný darček od nás dostal, okrem obvinenia z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky aj možnosť vytriezvieť v policajnej cele. V rámci tzv. superrýchleho konania sa už onedlho postaví pred sudcu,“ informovala o prípade trnavská polícia.
Pridala aj informáciu o tom, že s alkoholom by si nikto za volant nemal sadať, ale to by už dospelý človek mal vedieť aj bez toho.
(pm)