Trnavské rybníky
reklama

Púpava ice aréna poskytuje krytú ľadovú plochu pre verejnosť aj firmy

AKTUALITY - Trnava | 4.1.2024, 09.01, reklamný článok

Ľadová plocha je v prevádzke celoročne.

Púpava ice aréna poskytuje krytú ľadovú plochu pre verejnosť aj firmy

Púpava ice aréna je otvorená aj pre verejnosť.

 

 

Korčuľovanie pre deti, rodiny i celé firmy, možnosť zahrať si hokejový turnaj, či zorganizovať oslavu na ľade. Všetky tieto aktivity ponúka Púpava ice aréna.

 

Krytá ľadová plocha v areáli na Priemyselnej ulici v Trnave je otvorená pre verejnosť a dá sa prenajať aj na súkromné účely.


Aj pred Vianocami využili tieto priestory firmy na vianočné večierky spojené s teambuildingom a hokejovým turnajom. Ponuka platí tiež v novom roku. Ľadová plocha, ktorá má rozmery 24 x 15 metrov, je prístupná celoročne

 

Zahrať hokej si tu môžu aj súkromné partie.

 


K dispozícii sú samozrejme tiež šatne a presklený bar na poschodí, odkiaľ je výhľad priamo na ľad. Rodičia tak napr. môžu sledovať, ako sa darí ich deťom na ľade. Pre úplných začiatočníkov su k dispozícii inštruktori v škole korčuľovania.


V Púpava ice aréne je možné mať aj občerstvenie na firemnú akciu, ku korčuľovaniu nechýba hudobná projekcia.

 

Podrobné informácie online alebo telefonicky

Záujemcovia sa môžu kontaktovať na 0907 157 094, bližšie informácie nájdete tiež na www.pupavaicearena.sk a aktuálne informácie o rodinnom korčuľovaní, ktoré je pre verejnosť dostupné počas víkendov, publikujú na facebookovej stránke.

 

Krytú ľadovú plochu na Priemyselnej ulici v Trnave má vo svojej správe spoločnosť púpava development. Rozvojom Púpava ice arény firma pokračuje v podpore športu v meste. Po futbale a hádzanej robí krok v prospech ľadových športov.


"Záleží nám na tom, aby ľudia mali možnosť športovať, zdravo žiť a robiť niečo pre svoje zdravie. Preto podporujeme v Trnave viaceré športové projekty," uviedol obchodný riaditeľ púpava development Miloš Hačko.

 

Dianie na ľadovej ploche sa dá sledovať z preskleného baru.

 

V prípade záujmu zabezpečia do prenajatej arény občerstvenie.

 


Púpava ice aréna je zároveň sídlom hokejovej Trnava Hornets academy. Pod vedením trénerov Jakuba Rumpela a Mateja Matušeka sa tu zdokonaľujú v hokejových činnostiach mladí hokejisti.


Individuálny prístup umožňuje hráčom rozvoj jednotlivých hokejových zručností, zároveň si v zápasoch merajú sily s rovesníkmi z iných miest a klubov. K dispozícii majú mladíci tiež tzv. skatemill, čiže trenažér korčuľovania. 


V priľahlej telocvični sa venujú  kompenzačným fyzickým cvičeniam, tie sú potrebné pre komplexný rozvoj športovcov.


Akadémia je otvorená pre príchod nových športovcov. V zásade však platí, že Púpava ice aréna je dostupná pre každého, vrátane rekreačných korčuliarov. Výhodou tiež je, že priamo v areáli sa dá bezplatne parkovať.

 

Príjazd k Púpava ice aréne.

 

Vstup je z bočnej strany.

 

Ako sa tam dostať?

Z Nitrianskej ulice odbočíte na Priemyselnú, pri budove s označením City Park zahnete vpravo do priemyselného areálu a popri halách výjdete do jemného kopca.

 

Na ľavej strane sú parkovacie miesta hneď oproti obrandovanej hale s logom Púpava ice arény. Vstup je z bočnej strany.

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama