Trnavské rybníky
reklama

Šaty na ples, maska na karneval? V Baterkárni ich ponúknu za pár eur

AKTUALITY - Trnava | 9.1.2024, 15.01, prispievatelia

Príďte si po plesovú róbu či originálnu masku na karneval za symbolickú cenu.

Šaty na ples, maska na karneval? V Baterkárni ich ponúknu za pár eur

Ilustračné foto - zdroj: Katarína Boháčková

Cukrovar
reklama

 

Obdobie plesov, fašiangových veselíc a karnevalov je opäť tu. Ak zháňate večerné šaty, ktoré na vás ešte nikto nevidel, alebo originálny karnevalový kostým, nemusíte hneď kupovať nové a navyšovať už tak dosť veľké výdavky, ktoré súvisia s týmito podujatiami.

 

Príďte si vymeniť veci z druhej ruky za symbolické vstupné na Fašiangový swap. Uskutoční sa v tretiu januárovú sobotu, teda 20. januára od 9.00 do 15.00 v priestoroch enviro vzdelávacieho reuse centra Baterkáreň na Starohájskej 1 v Trnave.


Vítaní sú všetci tí, ktorí zháňajú šaty, topánky a doplnky na ples, alebo peknú masku/ karnevalový kostým pre svoje dieťa. Rovnako aj tí, ktorým doma v skrini leží vyššie uvedené a chceli by mu dopriať lepšie využitie. 

Munipolis Trnava
reklama

 


Ako to funguje? 

Na swape nájdete širokú ponuku karnevalových masiek pre deti všetkých vekových kategórií a krásne šaty, v ktorých zažiarite na plese či inej spoločenskej udalosti.

 

Za vstupné 5 eur si môžete odniesť 5 kusov z oblečenia, ktoré priniesli iní návštevníci. Ak sa vám bude páčiť viac vecí, každý ďalší kus si môžete odniesť za 2 eur.

 

Naopak, ak máte doma karnevalové masky a spoločenské šaty a doplnky, ktoré už nepotrebujete, môžete ich na swap priniesť a potešiť ostatných návštevníkov.

 

Najviac však 1 bežnú tašku čistého a nepoškodeného oblečenia, doplnkov a pod. 


V Baterkárni sa tento rok môžete tešiť aj na iné swapy, zamerané na výmenu oblečenia, hračiek, kníh, rastlín, ale aj školských vecí. Každý mesiac vždy v tretiu sobotu sa bude konať swap na inú tému.

 

Presný rozpis nájdete v programe podujatí na webe www.baterkaren.sk

 

(kb)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama