Trnavské rybníky
reklama

Využitie zakrývacej plachty na ochranu

SERVIS - Dom a záhrada | 23.1.2024, 09.26, reklamný článok

Máte na záhrade, pred domom alebo v exteriéri svojich pracovných priestorov niečo, čo potrebujete ochrániť pred počasím? Či už ide o rôzne stavebné materiály, hotové výrobky, stroje, alebo dokonca aj bazén, máme pre vás riešenie za skvelú cenu!

Využitie zakrývacej plachty na ochranu

Ilustračné foto: William / stock.adobe.com


Chráňte svoj majetok

Pre jednotlivcov, ale aj podnikateľov a poľnohospodárov sú ideálnym spôsobom na ochranu rôznych predmetov vo vonkajších priestoroch zakrývacie plachty, ktoré v prvom rade zabraňujú nepriaznivým podmienkam počasia vrátane snehu, aby znehodnotili váš majetok. 


Použitie krycej fólie sa neobmedzuje len na domáce použitie, pretože svoje uplatnenie nachádza aj v stavebníctve a výrobnom priemysle, kde slúži ako ochranná vrstva na materiály počas rôznych procesov, kedy musia byť nechané v exteriéri.


Výhodou kvalitných krycích fólií je to, že sa ľahko inštalujú a sú veľmi odolné. Odolajú náročným poveternostným podmienkam bez toho, aby bola narušená ich ochranná funkcia.

 

Odolnosť voči UV žiareniu zabezpečuje, že nedochádza k ich degradácii pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu, čím poskytujú službu aj niekoľko rokov. Skvelá návratnosť vašej investície.

 


Dbajte aj na záhradu

Na záhrade však okrem ochrany majetku budete možno potrebovať aj tkanú agrotextíliu, ktorá vám pomôže pri vysádzaní okrasných záhonov, prípadne môže zabrániť zmrznutiu vašich plodín.

 

Túto textíliu s vysokou pevnosťou je možné rovnako tak aj využiť pri kladení zámkovej dlažby. Vy si okrem rozmeru vyberiete aj jej gramáž. Tú vyššiu je nutné zvoliť pre prípad vysokého zaťaženia pri používaní. Dostupné sú v hmotnosti 100 alebo 130 g/m2.

 
V prípade, že sa využívaním zakrývacích materiálov len začínate aktuálne zaoberať, viac info nájdete tu a zorientujete sa, čo bude práve pre vás a vaše potreby vhodné. Vaša záhrada a majetok vám poďakujú!

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama