Trnavské rybníky
reklama

Potrebuje efektívnu reklamnú kampaň? Vyhodnocujte dáta cez Marketing Miner

AKTUALITY - Firmy | 23.1.2024, 18.16, reklamný článok

Marketing Miner poskytuje potrebné dáta pre zvýšenie viditeľnosti webov vo vyhľadávačoch. Má však aj mnohé iné funkcie.

Potrebuje efektívnu reklamnú kampaň? Vyhodnocujte dáta cez Marketing Miner

 

Máte vo vašej firme na starosti marketing? Nastavovanie reklamných kampaní a ich vyhodnocovanie? Riešite lepšiu viditeľnosť stránky vo vyhľadávačoch?

 

Potom určite neprehliadnite SEO nástroj Marketing Miner. V mnohých ohľadoch vám tento komplexný SEO nástroj výrazne uľahčí prácu.

 

Doba ide stále dopredu a s ňou aj metriky, ktoré potrebuje správny marketér sledovať a narábať s nimi, aby mohol nastavovať efektívne kampane.

 

Kľúčové slová na weboch a článkoch dokáže Marketing Miner sledovať a vyhodnocovať prostredníctvom funkcie Profiler.

 

Slúži na rýchlu analýzu, dozviete sa, aké témy a slová ľudia vyhľadávajú a ktoré by ste mali zapracovať do vašich textov, aby sa váš web zobrazoval na čo najvyšších pozíciách vo vyhľadávačoch.

 

 

Vo svete online marketingu je potrebné niektoré dáta získavať pravidelne, merať ich a vyhodnocovať. A presne na tento účel sú v Marketing Mineri Projekty.

 

Môžete takto pravidelne merať pozície vo vyhľadávačoch - na dennej alebo týždennej báze (môžete merať aj pozície až pre päť konkurentov), kontrolovať zmienky značky - kde bola zmienená a monitorovať funkčnosť spätných odkazov.

 

Akonáhle odkaz na váš web na inej webovej adrese zmažú, príde vám o tom notifikácia na mail.

 

 

 

Reporty slúžia na hromadné spracovávanie dát, ponúkajú vyše 40 funkcií, napríklad na analýzu kľúčových slov, technickú SEO analýzu, link building a pod.

 

Zakliknete, aké funkcie chcete získať (napríklad hľadanosť kľúčových slov) a následne vložíte kľúčové slová (môžete vložiť až 100 000 naraz!) a systém hromadne prinesie želané štatistiky.

 

Cez Marketing Miner si môžete skontrolovať napr. aj rýchlosť webu, indexáciu stránky, sledovať vývoj štatistík vášho portálu oproti konkurencii. Nástroj je užitočný pre obsahové weby ako aj pre e-shopy.

 

 

 

Po prihlásení sa na webovej stránke projektu www.marketingminer.com/sk vám ponúkne SEO konzultant možnosť videorozhovoru, cez ktorý priblíži jednotlivé funkcie.

 

Naučiť sa pracovať s nástrojom Marketing Miner môžete tiež cez podrobný návod, ktorý vám príde do mailu a je zverejnený aj priamo na webe.

 

Ak máte radšej vizuálnu ukážku, môžete si pozrieť webinár dostupný na YouTube. K dispozícii sú tiež rôzne blogy užívateľov, ktorí už nástroj skúsili.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama