Trnavské rybníky
reklama

Viktorko bojuje po ťažkej operácii o život, potrebuje aj vašu pomoc

AKTUALITY - Región | 24.1.2024, 17.04, prispievatelia

Namiesto oslavy prvých narodenín dvanásťhodinová operácia. A teraz nasleduje dlhá a finančne náročná liečba.

Viktorko bojuje po ťažkej operácii o život, potrebuje aj vašu pomoc

Viktorko je bojovník, potrebuje však pomoc.

 

Viktorko bol chlapček ako každý iný, veselý, hravý, usmiaty. Všetko sa zmenilo na konci minulého roku, keď mu diagnostikovali v hlavičke nádor s priemerom až osem centimetrov.

 

Namiesto peknej oslavy prvých narodenín musel bojovať v nemocnici o svoj život. Viktorko má za sebou prvú náročnú dvanásťhodinovú operáciu, vďaka ktorej sa doktorom podarilo vybrať väčšiu časť nádoru z jeho hlavičky.

 

Jeho boj o život však ešte ani zďaleka nekončí, po operácii prišla ďalšia rana. Výsledky analýzy odobranej vzorky ukázali, že tumor je zhubný a patrí do najhoršej kategórie spomedzi rakoviny.

 

Dôkazom toho je aj to, že tento typ je na Slovensku diagnostikovaný len veľmi ojedinele.

 

Chlapčeka z Ružindola teda čaká ešte dlhá liečba, ktorá je finančne náročná. Je to ale veľký bojovník a jeho rodina verí, že sa nájdu ľudia, ktorí mu pomôžu pri jeho ceste za dlhým a spokojným životom pri svojich rodičoch a bračekovi.

 

Rodina malého, ale už ťažko skúšaného chlapčeka zriadila transparentný účet, na ktorý je možné prispieť a pomôcť mu pri jeho návrate do života. Aj on sa chce hrať, aj on sa chce smiať, aj on chce v budúcnosti chodiť do školy a tešiť sa zo života.

 

Transparentný účet: SK04 8330 0000 0024 0277 1210

 

Rodina za akúkoľvek finančnú pomoc či zdieľanie vopred srdečne ďakuje.
 

(red)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama