Futbal, príprava: Malženice vyhrali v Šali, Piešťany remizovali s Galantou

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.1.2024, 11.36, Ján Král

Zimná príprava je v plnom prúde aj u tímov z nižších súťaží. Prinášame prehľad zápasov, ktoré už družstvá stihli v predošlých dňoch odohrať.

Futbal, príprava: Malženice vyhrali v Šali, Piešťany remizovali s Galantou

Marek Sudin strelil za Hornú Krupú štyri góly. Archívne foto: Ján Král

Malženice vyhrali v Šali 3:0, dva góly dal Matej Slovák, najlepší strelec Maduníc (7. liga), ktorý je v Dyname na skúške.

Štvrtoligový Boleráz si meria v príprave sily s treťoligistami, zatiaľ remizoval 1:1 v Seredi a tento víkend prehral 0:2 v Novom Meste nad Váhom, kde však chýbalo trénerovi Lukášovi Vidovi deväť hráčov.

Zaujímavosťou je, že proti Slavoju sa kopali v dvoch zápasoch až tri pokutové kopy, jeden nepremenil Šebek z Nového Mesta.

Piatoligová Horná Krupá deklasovala Bučany, ktoré hrajú najvyššiu oblastnú súťaž, v divokom zápase 9:3. S Bielym Kostolom, , účastníkom ôsmej ligy, sa rozišla po výsledku 1:1.

Piešťany (5. liga) remizovali 2:2 v prvom prípravnom dueli s Galantou (3. liga).

Hlohovec si na rozbeh prípravy pozval Koplotovce, účastníka najnižšej súťaže a zdolal ho 2:0. Tento víkend už hrali Hlohovčania s náročnejším súperom a Šoporňu porazili 3:1.

Šaľa – Malženice 0:3 (0:0)
Góly: Slovák 2, Rapavý
MALŽENICE (1. polčas): Rusov – Ujlaky, P. Karhan, Katunský, Rehák – Horvát, Benovič – Azevedo, Cleber, Chovan – Masár
MALŽENICE (2. polčas): Vasiľ – Rusnák, P. Karhan, Katunský (Krajčovič), Ujlaky – Šarmír, Benovič – Kurej, Kotlár, Slovák - Rapavý

Nové Mesto nad Váhom – Boleráz 2:0
Góly: Šebek 2 (prvý z pen)
N. MESTO: Druxa – Baláž, Šimurda, Okey Ozoemenna, Minaroviech, Toheeb Saka, Jakub, Valík, Buček, Ondrášek, Šebek (Zámečník, Pavlíček, Hudák, Myskiv, Koritina, Richtárik, Bača, Juráček, Tuka)
BOLERÁZ: Trník – Drozda, Juhás, Brestovanský, Kozák, Turoň, Edeh, Kovársky, Martinka, Mišo, Planeta (Ondruš – Milinkovič, Konečný, Akbar)

Sereď – Boleráz 1:1
Góly: Mikeš (pen) - Mišo

Horna Krupá - Bučany 9:3
Góly H. Krupej: Sudin 4, Haberl 2, Zemko, Šoka, Guldan
H. KRUPÁ: Bránsky – Hrčka, Ďurinský, Javorek, Fančovič – Dobiš, Hájnik (Zemko), Šoka – Haberl, Guldan, Sudin

Horna Krupá - Biely Kostol 1:1
Góly: Orihel – Mrva
H. KRUPÁ: Zemko – Hrčka, Fodor, Javorek – Ďurinský, Fančovič, Orihel, Olšinský – Haberl,  Sudin, Zaoral

Piešťany – Galanta 2:2
Góly Piešťan: Buchel, Allina

Hlohovec - Šoporňa 3:1 (1:1)
Góly Hlohovca: Hornák, Polák, Musa

Hlohovec - Koplotovce 2:0

Hral prípravný zápas aj váš tím? Dajte nám vedieť výsledok na kral@trnavskyhlas.sk Pripíšte aj polčasový výsledok, strelcov gólov a zostavu. Vopred ďakujeme za spoluprácu.