Trnavské rybníky
reklama

Primátorovi Piešťan sa vyhrážali smrťou, podal trestné oznámenie

AKTUALITY - Piešťany | 2.2.2024, 10.06, prispievatelia

Riešiť musí aj ohováranie svojej osoby.

Primátorovi Piešťan sa vyhrážali smrťou, podal trestné oznámenie

Primátor Piešťan Peter Jančovič. Foto: Facebook

Cukrovar Trnava
reklama

 

Primátor Piešťan Peter Jančovič podal na polícii trestné oznámenie za ohováranie pre šírenie informácií o tom, že zbil manželku.

 

Rovnako postupovala aj jeho manželka.

 

Ďalšie trestné oznámenie podal za vyhrážanie sa smrťou. Jančovič o tom informoval počas zasadnutia mestského zastupiteľstva, ktorého priebeh narušila skupina protestujúcich proti parkovacej politike mesta.

Munipolis Trnava
reklama

 

Informáciu o údajne zbitej manželke označil primátor Jančovič za vymyslené klamstvo, ktorým mu chce niekto uškodiť.

 

Nespokojných obyvateľov v emotívnom príhovore vyzval, aby neútočili na jeho rodinu a aby neohrozovali jeho manželku a ešte nenarodené dieťa.

 

„Chcem poprosiť, aby ste sa mi prestali vyhrážať smrťou niekoľkými bodnými ranami, dohadovať to na sociálnej sieti, a chcem vás poprosiť, ak to súvisí s tým, že sa mi niekto pokúsil vykopnúť v jednu sobotu dvere, aby sa to nedialo,“ povedal Jančovič počas prerušeného zasadnutia mestského zastupiteľstva.

 

Prerušiť ho musel po tom, ako do rokovacej miestnosti prišla skupina ľudí, ktorá vyjadrovala svoj nesúhlas s všeobecne záväzným nariadením, ktoré rieši parkovanie v meste.

 

Primátor Jančovič umožnil štyrom zástupcom nespokojných občanov, aby vystúpili so svojimi požiadavkami. Jedna z obyvateliek otvorila aj tému údajne zbitej manželky s vysvetlením, že si myslí, že sa môže pýtať na čokoľvek.

 

Piešťany zaviedli od 1. januára novú parkovaciu politiku, ktorá zvýhodňuje rezidentov. Obyvatelia mesta nariadeniu vyčítajú viaceré nedostatky, vedenie mesta im navrhlo rokovanie.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama