Trnavské rybníky
reklama

Spartak pokračuje v predlžovaní zmlúv, na ďalšie dva roky si upísal Vantrubu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 2.2.2024, 14.58, Ján Král

Odchovanec klubu je momentálne dvojkou, pripravený je však zabojovať o miesto v základnej zostave.

Spartak pokračuje v predlžovaní zmlúv, na ďalšie dva roky si upísal Vantrubu

Martin Vantruba. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

Spartak sa dohodol na predĺžení zmluvy s ďalším hráčom, ktorému končí v Trnave zmluva. Brankár Martin Vantruba podpísal nový dvojročný kontrakt, ktorý znie do konca sezóny 2025/26.


„Som rád, že sme sa dohodli a nakoniec to všetko dobre dopadlo. Spartak je klub s veľkou históriou, som tu doma. Minulú sezónu sme mali naozaj vydarenú, vyhrali sme Slovenský pohár, postúpili sme do Konferenčnej ligy a aj toto hľadisko zavážilo. Budem dúfať, aby aj táto sezóna bola taká úspešná ako tá minulá,“ povedal pre klubový web Martin Vantruba.

 

Rodák z Trnavy bol súčasťou aj majstrovského tímu červeno-čiernych v sezóne 2017/18. Následne prestúpil do Slavie Praha a po viacerých štáciách sa časom vrátil do Spartaka.

ŠUPA technika
reklama


„Martin je dôležitou časťou nášho brankárskeho tímu, ktorý dobre funguje. Je to náš odchovanec, čo je výhoda, ktorú sa snažíme využívať a pracovať s našimi chlapcami, ktorí boli vychovaní v Spartaku. Hoci si nevybojoval pozíciu jednotky, vlani počas jari v nej alternoval, svojich šancí sa zhostil na slušnej úrovni  a dalo sa naňho spoľahnúť. Vyhrali sme s ním Slovenský pohár a našou prioritou bolo, aby s nami pokračoval. Vytvoril sa nám veľmi dobrý brankársky tím, v ktorom každý svojou snahou v tréningoch tlačia jeden na druhého a navzájom sa ťahajú. Vantruba nás presvedčil nielen v tréningoch, ale aj v zápasoch. Stále veríme v jeho potenciál, že dokáže prehovoriť do boja o post brankárskej jednotky,“ uviedol tréner brankárov Spartaka Pavel Kamesch.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama