Trnavské rybníky
reklama

Futbal, prestupy: Gumbír a Orichel zamierili do Rakúska, Klenkovič do Ružindola

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.2.2024, 07.00, Ján Král

Hlohovec prišiel o Brazílčana, ktorý dal na jeseň 12 gólov, získal však viaceré posily.

Futbal, prestupy: Gumbír a Orichel zamierili do Rakúska, Klenkovič do Ružindola

Dominik Gumbír (v modrom) bude hrávať v Rakúsku. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

Prestupové obdobie beží aj v nižších futbalových súťažiach, mapovali sme zaujímavé hráčke presuny.


Opora Modranky Dominik Gumbír prestúpil do Rakúska. Ofenzívny záložník bude hrávať za divízny tím UFC Schützen/G. O transfere sa hovorilo už v lete, tentoraz sa naplnil.


K našim juhozápadným susedom zamieril aj brankár Majcichova Martin Orichel. Chytať bude za ESV Vorwärts Krems.

ŠUPA technika
reklama


K transferu prišlo aj medzi konkurentmi Majcichova zo 7. ligy. Matúš Klenkovič vymenil dres Zvončína za Ružindol, hrávať tak bude znova pod trénerskou taktovkou svojho brata Rudolfa Klenkoviča mladšieho.


V krajských súťažiach zaujalo, že po brankárovi Vrbového Šimonovi Horváthovi siahli Jaslovské Bohunice. Ide tak o presun v rámci štvrtej ligy.


O súťaž nižšie zbrojil Hlohovec. Po Miroslavovi Sedlákovi priviedli do klubu z mesta ruží aj Patrika KrchnákaPatrika Delinčáka, obaja sú hráčmi Serede. Z Leopoldova získali Hlohovčania Lukáša Žemlu.


Opačným smerom sa vydal Marcos Rudwere Genar E Silva. Brazílsky útočník, ktorý bol po jeseni jedným z dvoch najlepších strelcov piatej ligy severozápad, bude obliekať dres klubu Shillong Lajong FC Academy z Indie.


Uzavreté sú už aj ďalšie zmeny dresov. Nicolas Gogol odišiel z Trebatíc do Slatiny, Vladan Miloševič už nie je hráčom Hrnčiaroviec, jeho novým pôsobiskom je klub Zabjelo.

 

Richard Furko sa presunul z Košolnej do Slávie Trnava, Sebastián Ryšavý odišiel zo Zvončína do Bíňoviec a Filip Miškech z Dolného Lopašova do Hornej Stredy, ktorá angažovala aj Erika Hlavatého z Piešťan.


Nicolas Hrčka sa presunul na trase Dolná Krupá – Ostrov.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama