Trnavské rybníky
reklama

Ako začať víkend? V Púpava ice aréne budú Piatkové diskotéky na ľade

AKTUALITY - Trnava | 21.2.2024, 09.30, reklamný článok

Na návštevníkov čaká dobrá hudba, svetelné efekty aj sprístupnený bar.

Ako začať víkend? V Púpava ice aréne budú Piatkové diskotéky na ľade

 

Hľadáte v Trnave dobrú zábavu na začiatok víkendu? Púpava ice aréna prichádza s výnimočným konceptom, organizuje Piatkovú diskotéku na ľade


Krytá ľadová plocha v areáli na Priemyselnej ulici 2677/10 v Trnave je otvorená pre verejnosť a dá sa prenajať aj na súkromné účely. Najnovšie si tu môžete aj „zatancovať“ na korčuliach. 


Večer plný tanca, hudby, svetelných efektov a ľadovej zábavy bude možné zažiť vždy v piatok od 20:15 do 21:15. K dispozícii bude tiež bar s ponukou alko i nealko nápojov a výhľadom na ľadovú plochu. 


Vstupné stanovili na 5 eur, priamo pri hale sa dá bezplatne parkovať.

 

 

 

Púpava ice aréna prešla nedávno pod správu spoločnosti púpava development, ktorá chce celoročne prístupnú ľadovú plochu priblížiť čo najviac verejnosti.


Počas víkendov sa tu koná tiež rodinné korčuľovanie, k dispozícii je aj škola korčuľovania pre najmenších a bývalí hokejisti Jakub Rumpel s Matejom Matušekom tu vedú hokejový tím Hornets academy, v ktorom sa primárne zameriavajú na rozvoj mladých hokejistov a ich individuálnych herných činností. Hneď vedľa ľadovej plochy je tiež prístupná telocvičňa.

 

Chcete mať istotu, že sa vám ujde miesto na ľade? Prihlásiť sa na Piatkovú diskotéku na ľade, rodinné korčuľovanie alebo školu korčuľovania sa dá na TOMTO LINKU.

 


„Naša spoločnosť má k športu blízko, snažíme sa pre ľudí z Trnavy a okolia vytvoriť v Púpava ice aréne prostredie, kam sa budú radi vracať nielen za pohybom ale i spoločenským vyžitím. I preto ponúkame ľadové priestory na prenájom firmám, ale aj pre rôzne partie či napr. na detské narodeninové oslavy,“ uviedol Miloš Hačko, obchodný riaditeľ púpava development.

 

Viac sa dozviete na webovej stránke www.pupavaicearena.sk

 

 

Ako sa tam dostať?

Z Nitrianskej ulice odbočíte na Priemyselnú, pri budove s označením City Park zahnete vpravo do priemyselného areálu a popri halách výjdete do jemného kopca.


Na ľavej strane sú parkovacie miesta hneď oproti obrandovanej hale s logom Púpava ice arény. Vstup je z bočnej strany.

 

 

 

 

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama