Trnavské rybníky
reklama

Pre protest poľnohospodárov uzavrú Rybníkovu ulicu, kolóny budú aj mimo Trnavy

AKTUALITY - Trnava | 21.2.2024, 16.04, prispievatelia

Prinášame prehľad ohlásených protestných akcií poľnohospodárov, pri ktorých môže prísť k výraznému spomaleniu dopravy.

Pre protest poľnohospodárov uzavrú Rybníkovu ulicu, kolóny budú aj mimo Trnavy

Rybníkovu ulicu vo štvrtok pre bežnú dopravu uzavrú. Foto: Ján Král

Cukrovar Trnava
reklama

 

Poľnohospodári so svojou technikou zablokujú vo štvrtok 22. februára počas celoslovenského protestu od 10:00 do 12:30 v Trnave križovatku ulíc Rybníkova – Hlboká – Špačinská – Bučianska.

 

Polícia podľa hovorkyne Prezídia Policajného zboru Denisy Bárdyovej v tomto čase neodporúča vodičom využívať na presun vedľajšie ulice.

 

Zároveň polícia upozorňuje, že Rybníkova ulica, kde sa majú protestujúci poľnohospodári zhromaždiť, bude úplne uzavretá.

Munipolis Trnava
reklama

 

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora informovala, že do Trnavy príde približne 110 kusov poľnohospodárskej techniky z okresov Piešťany, Hlohovec a Trnava.

 

Do Trnavy budú prichádzať zo všetkých smerov, kolóny tak môžu spôsobiť spomalenie dopravy aj na cestách mimo krajského mesta.

 

Poľnohospodári budú vo štvrtok protestovať aj v niekoľkých ďalších mestách Trnavského kraja.

 

V Galante bude podľa polície približne od 8:45 do 14:15 uzatvorené centrum mesta v úseku medzi dvoma kruhovými križovatkami, približne od 11:00 pôjde poľnohospodárska technika na obchvat Galanty a vráti sa naspäť do centra.

 

V okrese Dunajská Streda v čase približne od 09:00 asi do 13:00 bude obmedzená premávka na ceste č. I/63, úsek Veľký Meder – Šamorín. Okolo 09:00 plánujú organizátori zablokovať výjazd na R7 pri Holiciach.

 

V okrese Senica je naplánovaný presun poľnohospodárskej techniky od 09:00 do 10:30 smerom na Holíč bez blokácie cestných komunikácií, polícia informovala, že bude pri tomto presune asistovať.

 

V okrese Skalica plánujú poľnohospodári blokovať hraničný priechod do Českej republiky v čase od 11:00 na 15 až 20 minút.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama