Trnavské rybníky
reklama

Arboria je dlhodobo najobľúbenejším projektom v Trnave, predala už 1400 bytov

AKTUALITY - Trnava | 26.2.2024, 07.00, reklamný článok

Aj keď sa požiadavky klientov a trendy v bývaní rokmi menia, o premyslený projekt s kvalitnou občianskou vybavenosťou, ktorý stavia predovšetkým na skvelej komunite, je záujem vždy. To je aj prípad trnavskej štvrte Arboria, ktorá je už viac ako 12 rokov najpredávanejším projektom v Trnave, pričom od začiatku až doteraz bolo predaných 1 400 bytov. Dnes v nej už spokojne žije viac ako 3 000 obyvateľov a ich počet každý rok rastie. V Arborii vám teraz navyše dokážu pomôcť aj s financovaním vášho vysnívaného bývania – poradia, ako získať hypotéku, a pomôžu aj so splátkami.

Arboria je dlhodobo najobľúbenejším projektom v Trnave, predala už 1400 bytov

 

Arboria je už viac ako dvanásť rokov miestom, kde sú dôležití ľudia, rodina, priatelia, susedia — jedným slovom komunita. Nejde o skupinu anonymných susedov a susediek, ale o ľudí ochotných si navzájom pomôcť.

 

To, že je Arboria dobrým miestom na život, nie je náhoda – je to výsledok premysleného urbanizmu a kvalitnej architektúry.

 

Priamo pod oknami bytov navyše obyvateľom prekvitá mestský park s rozlohou 35 000 m2 a k udržateľnosti prispieva aj 3 300 m2 zelených striech.


V minulom roku sa rozšírila aj občianska vybavenosť v Arborii, a to konkrétne o štyri nové prevádzky: salón krásy AlmaCare, stolárstvo Na-mas, centrum pre deti a rodičov Tri Šišky a jedna z najväčších zubných kliník s pohotovosťou SK Dental.

 

Život obyvateľom už uľahčuje aj nový balíkomat, ktorý je k dispozícii 24/7. Arboria sa tak stáva susedstvom, kde máte na jednom mieste všetko, čo potrebujete. 

 

 

Na začiatku roka 2024 sa podarilo skolaudovať viac než 160 bytov v bytovom dome Kvetná, do ktorého sa už sťahujú noví obyvatelia, ktorí stavili na pokojné susedstvo plné zelene, detských ihrísk a s dobrou dopravnou dostupnosťou.

 

Arboria pokračuje v rozvoji aj ďalej, keďže rozostavaných je 166 ďalších bytov v bytovom dome Lúčna, ktoré po dokončení výrazne pomôžu zlepšiť situáciu s nedostatkom bytov v Trnave.

 

Súčasní obyvatelia štvrte sa môžu tešiť aj na moderný architektonický dizajn, ktorý zapadne do koloritu existujúcej štvrte.

 


Ideálne rodinné bývanie v Trnave je teraz ešte dostupnejšie

Radi by ste sa stali súčasťou takejto komunity, ale zdá sa vám, že v dnešnej dobe je takmer nemožné získať financovanie?

 

Máme pre vás dobrú správu, v Arborii vám poradia nielen ako si vybaviť výhodnú hypotéku, ale vďaka dotovanej splátke hypotéky počas dvoch rokov môžete navyše na splátkach ušetriť tisícky eur. 


Vaše vysnívané bývanie v novostavbe v Trnave je teraz oveľa dostupnejšie než pred niekoľkými mesiacmi.

 

V bytovom dome Kvetná v projekte Arboria od developerskej spoločnosti Lucron si aktuálne môžete kúpiť byt na hypotéku s dotovaným úrokom 1,47 % počas prvých dvoch rokov splácania.

 

Pri 3-izbovom byte tak na splátkach za dva roky ušetríte skoro 7 200 €. Limitovaná akcia sa týka bytového domu Kvetná, ktorý je už skolaudovaní a pripravení privítať nových obyvateľov Arborie.

 


Zvýhodnená hypotéka sa dá získať v jednej z troch partnerských bánk: Tatra banke, VÚB banke alebo UniCredit Bank.

 

Konkrétne to znamená, že po podpise úverovej zmluvy na hypotéku nový majiteľ bytu spláca počas prvých 2 rokov od načerpania hypotekárneho úveru v banke (24 mesiacov od kolaudácie a načerpania hypotéky) splátky iba do výšky úrokovej sadzby 1,47 %.

 

Dotovanú splátku je možné získať pri hypotéke na 80 % kúpnej ceny a splatnosti do 30 rokov s dobou fixácie min. 3 roky. Táto ponuka je obmedzená, preto sa oplatí byť medzi prvými záujemcami. 


Ďalšou výhodou pre všetkých, ktorí chcú bývať v Arborii, je menej starostí pri vybavovaní úveru. Pri úvere od partnerskej banky nemusíte riešiť znalecký posudok a takisto máte možnosť získať zľavu z poplatku za poskytnutie úveru do výšky 100 %.

 

Navyše, pri žiadnom z projektov spoločnosť Lucron neuplatňuje inflačné doložky. To v praxi znamená, že cena na kúpnej zmluve je pevná a počas výstavby sa nemení.

 

Na rozdiel od iných spoločností, ceny v projektoch Lucronu sa nezvyšujú v priebehu výstavby o infláciu.

 


Arboria – dobrá štvrť od spoľahlivého developera 

Za projektom stojí významný rezidenčný developer Lucron, ktorý má v portfóliu aj štvrte Vydrica a Nesto v Bratislave.

 

Lucron sa špecializuje na rezidenčné developerské projekty a pri všetkých sa snaží o vytvorenie ucelených moderných urbanistických celkov s dôrazom na životné prostredie a verejné priestory.

 

Zároveň vo svojich projektoch využíva vo vysokej miere moderné technológie, ktoré šetria zdroje.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama