Trnavské rybníky
reklama

Legenda klubovej scény z Tokia príde do Trnavy! V Malom Berlíne zahrá DJ Krush

AKTUALITY - Trnava | 23.2.2024, 07.00, prispievatelia

DJ Krush je aktuálne na svetovom turné, na ktorom precestuje viac ako 30 miest. Zastávku má aj v Trnave! Pripravte sa na nadaného hudobného producenta a DJ-a s veľkým zmyslom pre mixovanie a kompozíciu zvuku, ktorého vrúcne prijala medzinárodná klubová scéna.

Legenda klubovej scény z Tokia príde do Trnavy! V Malom Berlíne zahrá DJ Krush

DJ Krush. Foto: archív DJK

Cukrovar bývanie
reklama

 

Do kultúrneho centra Malý Berlín v Trnave v sobotu 24. februára o 20:00 zavíta kultový hudobník a celoživotný experimentátor so zvukom. Z Tokia prinesie japonské beaty plné inšpirácie z prírody, ale aj z rôznych hudobných žánrov. 

 

Ako DJ pôsobí Krush od 90. rokov minulého storočia a hneď vyvolal pozornosť kritikov, používaním DJ-ských gramcov ako živého nástroja.

 

Odvtedy stále hľadá nové zvuky, prekračuje hip-hopové hranice a vytvára releasy, ktoré sa umiestňujú vysoko vo svetových rebríčkoch.

Munipolis Trnava
reklama

 

On sám sa nerád škatuľkuje a drží si zdravý odstup. Priznáva však, že tvorí viac undergroundovú hudbu, v ktorej cíti slobodu rozhodnutí.

 

Svoj prvý‎ album Krush vydal v roku 1994, odvtedy má na konte celkovo deväť albumov, album remixov a dva albumy remixov vlastných skladieb. Všetky jeho releasy sa umiestnili vysoko vo viacerých svetových a japonských rebríčkoch.

 

V roku 2017 vydal DJ Krush album s japonskými rappermi a inštrumentálny album v roku 2018.

 

Stále sa vydáva na cestu za novým zvukom a stále pracuje na nových releasoch, prekračuje bariéry, zanecháva za sebou špecifickú stopu a buduje si renomé medzinárodného umelca.

 

Kultúrne centrum Malý Berlín, v ktorom sa koncert uskutoční, nájdete v historickom centre Trnavy na Štefánikovej 4.

 

Vstupné je 15 eur v predpredaji, 20 eur v deň podujatia, zľavnené vstupné 10 € platia študenti, seniori a ZŤP. Viac informácií nájdete na webovej stránke centra

 

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava. Mediálnymi partnermi centra sú trnavskyhlas.sk, trnava-live.sk, Trnavské rádio a Trnavsko.
 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama