Trnavské rybníky
reklama

Volvo v Trnave: Begam spustil novú predajňu a servis áut prémiovej značky

AKTUALITY - Trnava | 28.2.2024, 17.30, reklamný článok

Známa švédska značka má zastúpenie už aj v Trnave.

Volvo v Trnave: Begam spustil novú predajňu a servis áut prémiovej značky


V Trnave otvorili nové predajno-servisné centrum Volvo. Sídli na Bratislavskej ulici 78 a zastrešuje ho spoločnosť Begam. V moderne zariadenom showroome ponúka prvotriedny komfort a profesionálnu proklientskú atmosféru.


V ponuke majú široký výber modelov automobilov značky Volvo, vrátane najnovšieho mestského crossoveru EX30, ktorý je synonymom luxusu a štýlu. V skladových zásobách dominujú najpredávanejšie modely ako XC40, XC60 a XC90. 


Vozidlá prémiovej švédskej značky v sebe spájajú inovácie a eleganciu s vysokým výkonom. Zároveň je pre automobilku charakteristický dôraz na mnohé bezpečnostné prvky vozidiel.

 


"Značka Volvo patrí k najbezpečnejším vozidlám na trhu a taktiež ponúka širokú paletu modelov. V portfóliu našej spoločnosti sme nemali zastúpenie prémiovej značky. Volvo zároveň nemalo svoju autorizovanú predajňu v trnavskom a nitrianskom regióne, i to bol kľúč k našej spolupráci," vraví šéf spoločnosti Begam Jozef Grochál.


V trnavskej predajni Volvo ponúkajú zákazníkom tiež možnosť skúšobnej jazdy vozidiel a takisto servis vybavený najmodernejšou technikou, navyše bez dlhého čakania na termín.


Predajňa je otvorená od pondelka do piatka od 8:00 do 17:00, servis od 7:30 do 16:00.

 

 

Begam pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov, ľudia poznajú firmu hlavne ako predajcu vozidiel značiek Peugeot, Hyundai, Jeep a Alfa Romeo, čo z nej urobilo jedného z najväčších obchodníkov s autami v okolí. 


"Ako multibrand sme chceli prémiovú značku a to Volvo určite je. K tomuto rozhodnutiu prispel aj fakt, že novú výrobnú fabriku automobilka stavia práve na Slovensku. Volvo investuje do budúcnosti, ktorá bude ekologickejšia a udržateľnejšia, to je cesta ktorou sa všetci musíme vydať, takže aj zo stránky filozofie nám je Volvo blízke," vraví predajca vozidiel Matej Šimončič.


Viac o novej prevádzke v Trnave sa dozviete na jej webovej stránke prípadne na facebookovom alebo instagramovom konte spoločnosti Begam.

 

 

Fotogaléria z prevádzky Volvo v Trnave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama