Trnavské rybníky
reklama

Mäsové špeciality, kvalitné pivo: Hlavná 1 v Trnave dostane nového nájomcu

AKTUALITY - Trnava | 27.2.2024, 17.01, Ján Král

Priestory bývalej Radničnej pivárne na Hlavnej 1 v Trnave dostanú tento rok nový život. Vo verejnej súťaži uspela s ponukou spoločnosť Retail Trnava. Šéf firmy Róbert Gašparík, ktorý vedie v meste aj úspešnú mäsovýrobu, priblížil v rozhovore pre trnavskyhlas.sk zámery, ktoré má s prevádzkou na trnavskej pešej zóne.

Mäsové špeciality, kvalitné pivo: Hlavná 1 v Trnave dostane nového nájomcu

Nájomcom priestorov na Hlavnej 1 v Trnave sa stane spoločnosť Retail Trnava. Foto: Ján Král

Cukrovar Trnava
reklama


Prečo ste sa rozhodli práve pre priestory v srdci mesta?
- Priestor ako je tento, zostával nevyužitý a to je podľa nás obrovská škoda. Keď mesto vyhlásilo novú súťaž, rozhodli sme sa šancu využiť. Nielenže má historickú hodnotu ale jeho poloha má obrovský potenciál. Nachádza sa na pešej zóne, kde sú od jari do jesene rôzne podujatia a je kúsok od Trojičného námestia. Sedíte na terase, vychutnávate si pivko a skvelé jedlo a stále ste v dianí mesta. 

 

Na aký typ prevádzky využijete priestory na Hlavnej 1?
- Momentálne máme plány zamerané na otvorenie kvalitnej prevádzky zameranej na podávanie mäsových špecialít a kvalitného piva.

 

Aký koncept plánujete zvoliť? Bude to niečo v štýle, ako Bistrá u Mäsiara, ktoré prevádzkujete na Bulharskej a Starohájskej ulici?
- Bistrá u Mäsiara, sú primárne určené na obedové menu, čomu zodpovedá aj ich otváracia doba do 14:00. Prevádzka na Hlavnej bude zameraná na celodennú prevádzku, teda do večerných hodín. Zákazníci si, samozrejme, prídu na svoje aj v rámci obedového menu, ale rovnako si môžu prísť sadnúť po práci na dobré jedlo a pivo. Okrem toho nevylučujeme ani podávanie raňajok.

Munipolis Trnava
reklama

 

Aký sortiment nápojov plánujete?
- Charakter pivárne plánujeme zachovať. Momentálne máme rozbehnuté jednania s „Plzňom“, kde sa okrem iného rieši aj čapovanie tankového piva. To ale, samozrejme, neznamená, že nebudeme mať v ponuke nápoje iného druhu a charakteru či už ide o alko alebo nealko nápoje. Prevádzka musí byť atraktívna pre rôzne spektrum zákazníkov.

 

Kedy máte v pláne spustenie prevádzky?
- Spustenie plánujeme začiatkom leta. Všetko však záleží od toho, kedy bude mať mesto pripravenú nájomnú zmluvu na podpis a následné odovzdanie priestoru. Okrem toho tam bude treba aj nejaké stavebné úpravy. 

 

Bude v prevádzka aj letná terasa?
- Letná terasa je určite potrebnou súčasťou každej prevádzky, či už v centre mesta alebo inde. Veď vychutnať si v lete pod slnečníkom vychladené pivko či limonádu a k tomu chutné jedlo je záruka pohody a spokojnosti. A to aj chceme dosiahnuť, spokojnosť a pohodu u zákazníkov.
     
Plánujete v interiéri priestorov zásadné vizuálne zmeny? 
- Ako sme spomínali vyššie, určité stavebné úpravy budú nevyhnuté. Vymaľovanie priestoru ako aj rôzne menšie stavebné úpravy. Určite sa uskutoční rekonštrukcia toaliet. Keďže priestor je úplne prázdny, bude sa kupovať všetko zariadenie interiéru a inventár.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
cale clinic
reklama