Trnavské rybníky
reklama

Tragédia pri Cíferi: Mladý muž neprežil pád z idúceho vlaku

AKTUALITY - Región | 27.2.2024, 15.25, prispievatelia

Polícia žiada mladú svedkyňu, ktorá udalosť oznámila vlakvedúcej, prípadne ďalších svedkov, aby sa prihlásili na polícii a pomohli tak objasniť okolnosti tejto tragédie.

Tragédia pri Cíferi: Mladý muž neprežil pád z idúceho vlaku

Ilustračné foto: pixabay.com

Cukrovar
reklama


Železniční policajti vyšetrujú okolnosti tragickej udalosti, pri ktorej v utorok ráno po vypadnutí z idúceho rýchlika vyhasol život 22-ročného muža z okresu Trnava.

 

Podľa informácií polície sa mladík viezol v rannom rýchliku, ktorý smeroval z Martina do Bratislavy. Krátko po tom, ako vlak o približne 07:15 opustil železničnú stanicu v Trnave, sa doposiaľ nezisteným spôsobom otvorili počas jazdy dvere a muž z idúceho vlaku vypadol.

 

Pri páde utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Májový kvet
reklama

 

„Policajti sa prípadom začali ihneď zaoberať a vo veci začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Polícia preveruje všetky okolnosti, ako aj to, či k otvoreniu dverí došlo z technických príčin alebo úmyselným konaním osoby,“ informovala o udalosti trnavská polícia.

 

Na miesto boli vyslaní aj policajti z tímu posttraumatickej intervencie, ktorí pomohli rodine obete pri zvládnutí tejto situácie.

 

Polícia žiada mladú svedkyňu, ktorá udalosť oznámila vlakvedúcej, prípadne ďalších svedkov, aby sa prihlásili na polícii a pomohli tak objasniť okolnosti tejto tragédie a poskytnúť odpovede nielen polícii, ale aj pozostalým.

 

Ozvať sa môže na bezplatnom telefónnom čísle 158, priamo na Oddelení železničnej polície Trnava na čísle 096 110 2095, prípadne napísať súkromnú správu na Facebooku Polícia SR - Trnavský kraj.

 

SITA

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama