Trnavské rybníky
reklama

Vodičský kurz na motorku? Trnavská autoškola IMOLA má na výcvik nové stroje

AKTUALITY - Trnava | 4.3.2024, 09.00, reklamný článok

Autoškola IMOLA funguje v Trnave od jesene minulého roka. Ponuku vodičských kurzov skupiny B na osobné autá rozšírila od marca aj na vodičské preukazy na motorky.

Vodičský kurz na motorku? Trnavská autoškola IMOLA má na výcvik nové stroje


V septembri 2023 začala fungovať v Trnave IMOLA. Autoškola s modernou filozofiou výučby si názov “požičala” od legendárneho talianskeho okruhu Formuly 1.

 

Záujemcovia sa doteraz mohli prihlásiť na kurzy pre získanie vodičského preukazu skupiny B (osobné vozidlá) vo verzii nielen s manuálnou, ale aj s automatickou prevodovkou.

 

Na kurzy do IMOLY sa už môžu hlásiť aj záujemcovia o vodičské preukazy na motorky. Konkrétne ide o skupiny A a A2.

 

“S radosťou oznamujeme, že už pred začiatkom sezóny 2024 otvoríme nové kurzy pre záujemcov o vodičské preukazy na motorky. Rovnako aj pri cvičných jazdách skupiny B, kde naši žiaci jazdia na nových kvalitných autách, aj budúcim motorkárom poskytneme na praktickú výučbu krásne nové stroje značky Kawasaki,” priblížil odborný zástupca autoškoly IMOLA Ladislav Venžík.

 

Konkrétne pôjde o motorky Kawasaki Z 650 RS a Kawasaki Eliminator 500. Autoškola prijíma prihlášky na kurzy pre skupiny A a A2 už od konca februára 2024.

 

 

Vodičské oprávnenie skupiny A2 môže získať záujemca od 18 rokov. Oprávňuje ho viesť motocykel s výkonom motora max. 35 kW, ako aj ako aj motorové vozidlá skupiny A1 a AM.

 

Vodičské oprávnenie skupiny A je možné absolvovať vo veku od 24 rokov. Nadobudnutím je možné viesť motorky bez limitu objemu motora, výkonu či hmotnosti, ako aj trojkolky či štvorkolky s výkonom od 15 kW do hmotnosti 400 kg.

 

V prípade, že ste držiteľom VP skupiny A2, môžete sa stať držiteľom oprávnenia skupiny A už po dvoch rokoch praxe.

 

Autoškola IMOLA pristupuje k výučbe s dôrazom na jej kvalitu, čomu prispôsobuje aj nižší počet aktívnych žiakov v kurzoch.

 

“Našim cieľom nie je robiť masové kurzy, skôr kladieme dôraz na menšie skupiny, vďaka čomu sa každému žiakovi dokážeme viac venovať,” skonštatoval L. Venžík.

 

 

Ako prízvukuje, výukové programy sú navrhnuté tak, aby boli flexibilné a aby vyhovovali individuálnym požiadavkám žiakov. Dôraz na výučbu plynulej a bezpečnej jazdy dávajú v IMOLE do popredia.

 

Samozrejmosťou autoškoly sú moderne vybavené klimatizované priestory.

 

Výhodou je aj strategická poloha učebne na Hospodárskej 3603/25 v blízkosti vlakovej a autobusovej stanice, centra mesta a zastávok verejnej dopravy. 

 

Viac informácií získate na www.autoskolaimola.sk alebo priamo v autoškole, prípadne na telefónnom čísle: 0905 407 027.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama