Futbal, 4. liga: Boleráz na úvod jari zakopol, Jaslovské Bohunice zdolali Trebatice

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 10.3.2024, 21.28, Ján Král

Na Nové Zámky, ktoré vyhrali v Gbeloch 4:0, stráca Boleráz päť bodov, predbhlo ho Gabčíkovo, ktoré zdolalo Trstice 4:1.

Jediný gól Slavoja strelil Dušan Dzíbela. Foto: Ján Král

Štvrtoligový Boleráz začal jarnú časť iba remízou s poslednými Kozárovcami. Duel sa pre Slavoj, ktorý má postupové ambície, nevyvíjal dobre.

Krátko pred polčasovou prestávkou dostal dlhú prihrávku do šestnástky Páchnik, loptu si prebral a bombou pod brvno z uhla otvoril skóre.

Bolerázu sa podarilo po zmene strán aspoň vyrovnať, v 76. minúte ukázal oprávnenosť kapitánskej pásky na rukáve Dzíbela a stanovil na 1:1.

Jaslovské Bohunice zdolali v regionálne zaujímavom súboji Trebatice 1:0. O výsledku rozhodla 34. minúta, v ktorej skóroval Oliver Strečanský.

Čiernou škvrnou duelu boli zranenia domácich hráčov Machoviča a Cíferského, ktorí museli byť striedaní už v priebehu prvej polhodiny.