Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice zvíťazili v Hurbanove, Boleráz prehral

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 17.3.2024, 20.24, Ján Král

Trebatice viedli s Gabčíkovom po gole Zulu z 33. minúty, porekadlo „chudobnému aj z hrnca vykypí“ však dokonale platilo. V 75. minúte totiž Tóth vyrovnal a v samom závere Végh strhol víťazstvo na stranu hostí.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice zvíťazili v Hurbanove, Boleráz prehral

Radosť futbalistov Jaslovských Bohuníc. Archívne foto: Ján Král

Bolerázu nevyšiel ani druhý jarný zápas. Po domácej remíze s Kozárovcami prehrali v Lednických Rovniach 0:1. O výsledku rozhodol gól Červeného z 25. minúty.

Boleráz po sedemnástom kole stráca na Nové Zámky už osem bodov, keďže líder súťaže vyhral 1:0 nad béčkom Zlatých Moraviec.

Jaslovské Bohunice zaknihovali v druhom jarnom zápase druhé jarné víťazstvo. Rovnako ako doma proti Trebaticiam, aj v Hurbanove vyhrali najtesnejším rozdielom 1:0. O triumfe ŠK Blava rozhodol v 78. minúte Dávid Hlavatovič.