Trnavské rybníky
reklama

Červeno-čierne korbáče, folklór aj aplauz Ujlakymu. Spartak sa chystá na Žilinu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 27.3.2024, 17.48, Ján Král

Po reprezentačnej prestávke sa vracia ligový futbal, v Trnave to bude vo veľkonočnom štýle.

Červeno-čierne korbáče, folklór aj aplauz Ujlakymu. Spartak sa chystá na Žilinu

Rodinný sektor budú môcť počas zápasu so Žilinou opäť bezplatne využiť mamičky s deťmi a organizované skupiny detí. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama

 

Na najbližší domáci ligový zápas Spartaka so Žilinou (nedeľa 31. marca o 17:30) pripravil trnavský klub aj bohatý sprievodný program. 


V rámci veľkonočných sviatkov budú môcť už v sobotu predpoludním fanúšikovia hľadať na základe indícií na klubových komunikačných kanálov v okolí štadióna schované veľkonočné vajíčka, ktoré ukrývajú zaujímavé prekvapenia od vstupeniek na nedeľný zápas so Žilinou až po vouchery na originálne darčeky vo fanshope. 


Oficiálny klubový fanshop otvoria v deň zápasu už o 13:00, okrem tradičných klubových suvenírov budú ponúkať aj veľkonočné korbáče v spartakovských farbách

ŠUPA technika
reklama


Kto nakúpi za viac ako 50 eur, dostane ako darček tričko z edície UEFA Conference League. 


Veľkonočnú predzápasovú atmosféru utužia od 16:45 pri soche Antona Malatinského folklórnym vystúpením deti spolu s harmonikárom z FS Rozmarínček z Majcichova.


Folklórne zvyklosti sa prenesú aj do vyprevádzania hráčov na trávnik, o ktorý sa tentoraz nepostarajú mladí futbalisti, ale deti v krojoch z folklórnych súborov Trnavček, Tancovadlo z Piešťan, Rozmarínček z Majcichova.


Klubová ikona Marek Ujlaky mal v utorok 50. narodeniny, k tomuto jubileu mu priamo na ihrisku pred zápasom zablahoželajú predstavitelia klubu.  


Ujlaky má v lige v drese Spartaka bilanciu 366 zápasov a 87 gólov. Viac za Trnavu strelil už len Jozef Adamec. S fanúšikmi je klub dohodnutý na celoštadiónovom potlesku, ktorý príde v 10. minúte zápasu. 


Meteorológovia hlásia na nedeľu 22 stupňov, takže to vyzerá aj na veľmi príjemný pobyt na čerstvom vzduchu.

 

Vstupenky na zápas sú v predaji online. Deti v organizovaných skupinách a mamičky s deťmi majú vstup do rodinného sektora zdarma.


Pre voľný vstup je potrebné prihlásiť sa mailom do piatka pred zápasom do 12. hodiny na adrese office@fcspartaktrnava.com 
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama