Futbal, 4. liga: Trebatice zabrali, Boleráz a Jaslovské Bohunice nebodovali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 31.3.2024, 22.09, prispievatelia

V 19. kole štvrtej ligy uspel opäť iba jeden celok z nášho regiónu, tentoraz to boli Trebatice.

Stanislav Tománek odohral za Jaslovské Bohunice celý zápas. Foto: Ján Král

Futbalisti Trebatíc si pripísali prvé jarné body, keď na domácom trávniku zdolali Gbely 2:0. Domácich k víťazstvu nasmeroval v 18. minúte Lukáš Zolvík, v závere pridal poistku Michal Blaško. Aj napriek výhre patrí Trebaticiam naďalej predposledné 15. miesto tabuľky.

Naopak, prvé jarné body stratili Jaslovské Bohunice, ktoré doma tesne nestačili na Prievidzu po výsledku 0:1. O jediný presný zásah stretnutia sa postaral v 86. minúte Martin Filkorn. ŠK Blava sa aktuálne nachádza na 10. mieste.

Úvod jarnej časti nezastihol v ideálnej forme futbalistov Boleráza, ktorí nezvíťazili ani vo štvrtom súboji po zimnej prestávke a v tabuľke sa postupne prepadli z druhého miesta na aktuálne piate. V Imeli prehrali vysoko 0:4, keď už do prestávky skórovali Dávid Straňák a Tomáš Bacigál, v druhom dejstve navýšili náskok domácich Tomáš Oršolík z pokutového kopu a Denys Papuk.