Trnavské rybníky
reklama

Výrobca batohov Topgal - kvalita a pohodlie pre malých školákov

AKTUALITY - Firmy | 4.4.2024, 15.27, reklamný článok

Značka Topgal, založená v Českej republike v roku 1993, sa etablovala ako popredný výrobca školských batohov, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale aj chránia chrbty našich najmenších. S viac ako 30-ročnou históriou kladie značka Topgal dôraz na vývoj výrobkov, ktoré sú praktické, odolné a estetické.

Výrobca batohov Topgal - kvalita a pohodlie pre malých školákov

 

Zdravie prváčikov na prvom mieste

Osobitná pozornosť sa venuje výrobe batohov pre prváčikov. Tieto batohy sú navrhnuté tak, aby podporovali správny vývoj chrbtice a zabezpečili pohodlie aj pri prenášaní ťažších predmetov.

 

Výskum a inovácie v oblasti ergonómie sú pre Topgal kľúčové, čo potvrdilo aj víťazstvo ich modelu Yumi v teste školských batohov iDNES.cz.

 

Spoločnosť Topgal kladie osobitný dôraz na zdravie najmenších školákov. Ich školské batohy sú vybavené špeciálne navrhnutými chrbtovými systémami, ktoré sa delia na dva typy: ľahká hliníková konštrukcia a mäkká pamäťová pena.

 

Oba systémy sú anatomicky tvarované tak, aby sa dokonale prispôsobili detským chrbtom a zabezpečili rovnomerné rozloženie záťaže, čo je kľúčové pre prevenciu zdravotných problémov spojených s nosením batohu.

 

Výber správneho batohu je nevyhnutný na podporu správneho držania tela a zdravia chrbta. Ľahké batohy Topgal s hmotnosťou menej ako 900 gramov sú vyrobené z odolného a vodeodolného materiálu s reflexnými prvkami, ktoré zvyšujú bezpečnosť detí na cestách.

 

Ergonomické popruhy sú polstrované a výškovo nastaviteľné, čo umožňuje prispôsobiť batoh fyzickému rastu dieťaťa. Hrudný popruh zaisťuje, že batoh zostane na mieste a nezošmykne sa z ramien, čo je dôležité najmä pre menšie deti.

 


30 rokov inovácií a starostlivosti

V roku 2023 oslávi spoločnosť Topgal tridsať rokov na trhu. Toto významné výročie je oslavou dlhodobého úsilia spoločnosti Topgal vyrábať kvalitné a ergonomicky navrhnuté školské batohy.

 

S radosťou, pokorou a láskou k remeslu vytvára spoločnosť Topgal výrobky, ktoré podporujú zdravý vývoj detí a ponúkajú kreatívny dizajn.

 


Ocenenia a inovácie

Topgal pravidelne vyhráva testy školských batohov, čím dokazuje svoje odhodlanie vyrábať kvalitné a zdravé výrobky. S každým ďalším rokom značka prichádza s novými kolekciami, ktoré odrážajú aktuálne trendy a využívajú nové výrobné technológie.

 

Vďaka vlastnému e-shopu a širokej sieti predajní po celej Českej republike je Topgal dostupný pre každého, kto hľadá kvalitné, ergonomické a štýlové školské batohy pre svoje deti.

 

Cieľom spoločnosti je prinášať na trh nielen vzhľadovo atraktívne, ale predovšetkým zdravotne nezávadné výrobky, čím si získava srdcia rodičov a detí.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama