Futbal, 2. liga: Malženice siahali s Petržalkou na bod, inkasovali v závere

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.4.2024, 17.51, Ján Král

Komárno aj Prešov svoje zápasy zvládli, na čele tabuľky sa tak nič nemení.

Futbal, 2. liga: Malženice siahali s Petržalkou na bod, inkasovali v závere

Gól Malženíc strelil Thomas Kotlár. Foto: Ján Král

Malženice, ktoré sú farmou trnavského Spartaka, napodobnili v nedeľu nikéligový A-tím. Zápas s Petržalkou stratili v samom závere a prehrali 1:2.

Dynamo sa na domácom trávniku ujalo vedenia v 11. minúte, keď Kotlár zachytil v šestnástke odrazenú loptu a pohotovo ju poslal do siete.

Hostia vyrovnali v 26. minúte, keď priamo z rohového kopu skóroval po chybe brankára Vantrubu strieľaným centrom Begala.
V zápase sa zrodilo viacero šancí, viac ich mala Petržalka a Vantruba svoj tím pri viacerých z nich podržal.

V samom závere ale hostia hádzali dlhý aut, lopta v šestnástke prepadla až k Oršulovi, ktorý vyslal na bránku jedovku, do ktorej dal hlavu Špehar a zmenil smer lopty do siete za bezmocného Vantrubu.