Trnavské rybníky
reklama

Medzi Trnavou a Ružindolom sa zrazili tri vozidlá, zranil sa nevinný vodič

AKTUALITY - Región | 9.4.2024, 11.30, Ján Král

Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

Medzi Trnavou a Ružindolom sa zrazili tri vozidlá, zranil sa nevinný vodič

Miesto nehody. Foto: Polícia

Cukrovar
reklama

 

Na ceste medzi Trnavou a Ružindolom sa v krátkom čase stala ďalšia nehoda. Zrazili sa pri nej tri vozidlá, zranenia utrpel šofér, ktorý bol podľa doterajšieho vyšetrovania v nehode nevinne. K zrážke prišlo v pondelok.


„Päťdesiatdeväť ročný vodič mal ísť na aute Ford Tourneo smerom na mesto Trnava, 41-ročný vodič terénneho auta Ford Ranger, ktorý išiel za ním, pravdepodobne nedodržal bezpečnú vzdialenosť, a zozadu narazil do jeho ľavej zadnej časti. Po náraze „tereňák“ stočilo do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim vozidlom Škoda,“ opísala nehodu na sociálnej sieti trnavská polícia.


Pri nehode sa zranil 25-ročný vodič Fabie, záchranári ho previezli do nemocnice. Alkohol u vodičov nezistili. 

Víno Tirnavia
reklama


Polícia zadržala vodičský preukaz vodičovi Fordu. Finančné škody vyčíslili na viac ako 16-tisíc eur. Polícia prípad ďalej vyšetruje.

 

Na ceste medzi Trnavou a Ružindolom, neďaleko spomínanej kolízie, prišlo pred zhruba dvoma týždňami k tragickej nehode, po čelnej zrážke zomrela mamička malého dieťaťa, ktoré sa tiež viezlo v aute.


„Pri jazde vždy dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť, aby ste boli schopní včas zareagovať aj na náhle vzniknuté prekážky na ceste. Riadne sledujte situáciu v premávke a nenechávajte sa ničím rozptyľovať. Na cestách buďte vždy mimoriadne opatrní,“ dodáva polícia.

 

 

 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama