Trnavské rybníky
reklama

Softbalistky a bejzbalisti vstúpili do sezóny, v nedeľu majú Deň otvorených dverí

ŠPORT - Softbal | 12.4.2024, 16.49, Ján Král

Ľudia si môžu prísť vyskúšať oba športy, od hráčov a hráčok dostanú rady ako na to.

Softbalistky a bejzbalisti vstúpili do sezóny, v nedeľu majú Deň otvorených dverí

Pozvánka na DOD. Zdroj: Panthers

Púpavy pri aleji
reklama

 

Bejzbalisti Angels Trnava majú za sebou otvárací víkend slovenskej ligy, v ktorej má klub dva celky - A-tím a družstvo do 23 rokov.


Áčko podľahlo Apollu Bratislava na domácej pôde 2:12, tím U23 vyhral v Trnave nad Košicami 16:0 a Fooze Bratislava zdolal 17:1.


V sobotu o 11:00 hrá trnavská U23 v Skalici, v nedeľu 14. apríla o 11:00 sa predstaví opäť na domácej pôde, na ihrisku na Cukrovej ulici privítajú tím Maceitos Jelka.

ŠUPA technika
reklama


Softbalistky Panthers Trnava odohrali prvý hrací deň medzinárodnej Euroligy v Záhrebe. V dvoch stretnutiach s chorvátskou Medvednicou prehrali najprv 1:8 a následne tesne 6:7. Ďalší program museli odložiť pre vytrvalý dážď.


Najbližšie sa tak bude hrať 17. a 18. mája v maďarskom Érde a 29. a 30. júna v Trnave a Bratislave, keďže do súťaže je zapojené aj Apollo. 


Dovtedy však ešte čaká na softbalistky pestrý program. Už túto nedeľu 14. apríla organizujú na svojom ihrisku na Ulici Jána Bottu spoločne s bejzbalistami Deň otvorených dverí.


Deti, mládež ale aj dospelí si môžu prísť vyskúšať odpaľovanie na stroj, na deti čakajú súťaže, po ktorých splnení dostanú odmeny. Zároveň budú oba kluby robiť nábor do mládežníckych kategórií.

 

Areál bude prístupný od 13:00 do 17:00 pre všetkých.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama