Trnavské rybníky
reklama

V Trnave otvorili novú kliniku zdravia a krásy, funguje aj cez víkendy či večer

AKTUALITY - Trnava | 15.4.2024, 16.59, reklamný článok

V Trnave vyrástla klinika, ktorá sa postará nielen o vaše zdravie, ale aj krásu. Nová kalé clinic kombinuje dlhoročné skúsenosti v oblasti zdravotníctva s osobným prístupom ku každému klientovi. Ponúkajú služby stomatologickej či chirurgickej ambulancie, ako aj estetickej dermatológie.

V Trnave otvorili novú kliniku zdravia a krásy, funguje aj cez víkendy či večer

 

Klinika dentálnej a estetickej medicíny, kde nájdu klientky a klienti pod jednou strechou služby z oblasti stomatológie, chirurgie i dermatológie a estetickej medicíny – to je moderná kalé clinic, ktorá svoje brány otvorila v centre Trnavy na Halenárskej ulici 3.

 

Nové zdravotnícke zariadenie privíta návštevníkov svojím príjemne pôsobiacim interiérom aj exteriérom, nezaostávajú však ani ich služby a extra servis. 

 


Klinika otvorená každý deň a pre všetkých 

Podľa slov majiteľa Mgr. Tomáša Pobjeckého MBA sa kalé clinic usiluje vyjsť v ústrety všetkým návštevníkom, a to nielen ponukou služieb a ošetrení, ale aj zákazníckym servisom.

 

 „Kalé clinic sme sa snažili dostať bližšie k ľuďom, čomu sme prispôsobili naše otváracie hodiny. Klienti nás môžu navštíviť každý deň vrátane víkendov a sviatkov od 8:00 do 20:00, čo rozhodne nebýva štandardom. Na návštevu kliniky si tak nemusia brať dovolenku, môžu nás navštíviť vtedy, kedy budú ošetrenie akútne potrebovať, alebo sa môžu objednať tak, aby to najlepšie sedelo ich plánom,“ hovorí Pobjecký. 

 

„Keďže klinika ponúka viacero služieb na jednom mieste, môžu si to zároveň naplánovať tak, aby na jednom mieste v ten istý deň absolvovali rovno viacero ošetrení – napríklad stomatologickú prehliadku a zároveň niektoré z estetických procedúr či chirurgických ošetrení,“ dodáva.

 

Okrem dospelých pacientov sú v kalé clinic vítané aj menšie detičky, ktoré mnoho zubných ambulancií odmieta ošetrovať. Klinika preto poskytuje aj stomatologické vyšetrenie pre malé deti, o ktoré sa postará samostatný detský stomatológ. 

 

 

Návštevníci určite ocenia aj polohu v centre mesta s možnosťou parkovania priamo pred klinikou a možnosť objednať sa mailom na recepcia@kaleclinic.sk či telefonicky na čísle +421 911 02 00 44.

 

 

Široká ponuka služieb pod taktovkou odborníkov

„V našom tíme pracujú ľudia, ktorí majú viac ako desaťročné skúsenosti s prácou v zdravotníctve. Vieme, že oblasť zdravotníctva, ako aj estetickej medicíny je citlivá, preto sa naši klienti a klientky môžu spoľahnúť, že sa odovzdávajú do spoľahlivých rúk,“ vysvetľuje Pobjecký.

 

Lekári a lekárky pri ošetreniach využívajú moderné zdravotnícke vybavenie, v každej stomatologickej ambulancii je tiež malý röntgen aj veľký 3D röntgen.  

 

 

V stomatologickej ambulancii môžu pacienti absolvovať preventívne prehliadky aj akútne ošetrenia, k dispozícii sú aj služby stomatologického chirurga či dentálna hygiena.

 

Chirurgická ambulancia ponúka možnosti chirurgických zákrokov ako odstraňovanie kožných znamienok a kŕčových žíl či proktológiu. 

 

 

Klinika kalé okrem toho ponúka široký výber estetických zákrokov a ošetrení pre všetkých, ktorí chcú podčiarknuť svoj prirodzený vzhľad alebo vylepšiť drobné chybičky krásy.

 

Dámy, ale aj páni môžu absolvovať aplikáciu botoxu a kyseliny hyalurónovej či odstránenie dvojitej brady, dopriať si omladenie pleti invazívnymi aj neinvazívnymi metódami alebo vyskúšať iné ošetrenia pre svoj dokonalý vzhľad.

 

„Sme jediným certifikovaným strediskom v Trnave, ktoré ponúka ošetrenie pleti pomocou prístroja Hydrafacial. Ide o účinné, no zároveň šetrné neinvazívne ošetrenie pleti, ktoré klientky vyhľadávajú pre viditeľné omladenie tváre. Na omladenie pleti takisto odporúčame Profhilo – metódu výplne kyselinou hyalurónovou, či stimulačné výplne Radiesse,“ vymenováva Tomáš Pobjecký najvyhľadávanejšie služby, ktoré klinika ponúka.

 

Klinika kalé prijíma nových pacientov a pripravuje spoluprácu so všetkými tromi zdravotnými poisťovňami. V prípade potreby ošetruje aj akútne bolestivé prípady bez objednania.

 

Zoznam služieb a ošetrení nájdu klienti na webe www.kaleclinic.sk

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama