Futbal, 4. liga: Trebatice získali bod, Boleráz a Jaslovské Bohunice prehrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.4.2024, 21.38, Ján Král

Tímom z nášho regiónu sa v 22. kole 4. ligy nedarilo, jediný bod získali Trebatice.

Ondrej Cíferský sa strelecky presadil, na body to však Jaslovským Bohunicaim nestačilo. Foto: Ján Král

Na jar sa naďalej nedarí Bolerázu, Hurbanovu, ktoré ťahalo päťzápasovú sériu prehier, podľahol na domácej pôde 1:3. Skóre otvoril v 17. minúte hosťujúci Vadym Ferentsyk.

Na tento gól zareagoval Slavoj ešte do prestávky, v 39. minúte vyrovnal na 1:1 Michal Kovársky. V druhej časti hry triafali do čierneho už iba hostia, v 62. minúte prinavrátil Hurbanovu vedenie druhým gólom Vadym Ferentsyk a v 70. minúte pridal poistku Samuel Bojnák.

Boleráz figuruje na piatom mieste ligovej tabuľky.

Trebatice získali cenný bod v Trenčianskych Stankovciach po rezultáte 1:1. Úvodný gól stretnutia padol v 74. minúte, keď sa do streleckej listiny zapísal domáci Kristián Komorovský. Trebatice vyrovnali v 88. minúte, keď vlastného gólmana prekonal bývalý hráč Trenčína Peter Kleščík.

Trebatice sa nachádzajú na trinástej priečke.

Jaslovské Bohunice sa vrátili bez bodov z Gbelov, pričom im nevyšiel hlavne úvod zápasu. V 12. minúte prehrávali už 0:2 po trefách Dominika Smolinského a Mateja Kosorína. ŠK Blava vrátil do hry v 41. minúte Ondrej Cíferský, no viac gólov už vo zvyšku duelu nepadlo. Gbely dohrávali od 79. minúty v oslabení po vylúčení Michala Rosu.

Jaslovské Bohunice sú na jedenástom mieste a majú pred sebou stredajšiu dohrávku s Patou (24.4. o 17:30), tá však na ich tabuľkovom postavení nič nezmení.