Trnavské rybníky
reklama

Novinka na trnavskej gastromape: Rotunda Spiegelsaal má obedové menu

AKTUALITY - Trnava | 22.4.2024, 08.58, reklamný článok

Lokálne a čerstvé potraviny na vašom tanieri, to je obedové menu v Rotunda Spiegelsaal.

Novinka na trnavskej gastromape: Rotunda Spiegelsaal má obedové menu

Rotunda Spiegelsaal sídli na Kalinčiakovej ulici 3369/14 v Trnave.

 

Kaviareň Rotunda Spiegelsaal, známa svojou unikátnou architektúrou a atmosférou, nedávno predstavila novinku vo svojej ponuke.

 

Obedové menu, ktoré sa už teší pozitívnym ohlasom, prináša zaujímavú kombináciu lokálnych ingrediencií a moderných kulinárskych techník, čo vytvára z tradičných jedál skutočný zážitok.

 

„Rozhodli sme sa ísť touto cestou, pretože už dlhšie bol po poctivej kuchyni v našom okolí veľký dopyt,“ hovorí Ľuboš Minarovič z Rotunda Spiegelsaal.

 

„Priestory našej Rotundy ponúkajú príjemné prostredie na spomalenie počas obeda, a ak k tomu pripojíte skutočne kvalitne pripravené jedlo, skvele načapované nealko, parkovanie priamo pred budovou, obed si u nás vychutnáte,“ dodáva. 

 

Denné menu na aktuálny týždeň:

 

V kuchyni sa zameriavajú najmä na suroviny. „Chceme ísť do tohto projektu aj s cieľom podporiť miestnych poľnohospodárov a výrobcov, čo zaručuje aj čerstvosť a kvalitu našich surovín. Mäso pochádza z miestnych fariem a drobnochovov, zelenina od lokálnych pestovateľov. Každé jedlo v novom obedovom menu je pripravované ako nedeľný obed u vás doma a my vieme že to je hodnota, ktorú nedostanete v každej reštaurácii.“

 

Celkovým cieľom nového obedového menu kaviarne Rotunda je poskytnúť svojim zákazníkom autentické a chutné jedlá, ktoré zároveň rešpektujú miestne tradície, no neboja sa do jedla vniesť aj kúsok originality. 

 

 

Cena denného menu je 8,50 eur vrátane polievky, takže ak hľadáte perfektné miesto na pracovný obed v dostupnej cene, kaviareň Rotunda Spiegelsaal na Kalinčiakovej ulici je určite tou správnou voľbou. 

 

Navštívte ich a zažite chuťový zážitok spojený s jedinečným prostredím a priateľskou atmosférou.

 

 

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama