Trnavské rybníky
reklama

Žena venčila v Kamenáči psov, z húštiny zelene ju sledoval obnažený muž

AKTUALITY - Trnava | 23.4.2024, 13.07, prispievatelia

Mestská polícia Trnava prípad eviduje, zvýši v lokalite hliadky.

Žena venčila v Kamenáči psov, z húštiny zelene ju sledoval obnažený muž

Muž sa ukrýval v zelenej húštine, odkiaľ sledoval ženu venčiacu psov na lúke. Za húštinou vedie cestička k záhradkám. Foto: trnavskyhlas.sk

Cukrovar
reklama

 

Nepríjemný zážitok má za sebou 52-ročná Trnavčanka. Pri pondelkovom venčení psov v Kamennom mlyne ju sledoval z húštiny zelene obnažený muž, ktorý sa pritom sexuálne ukájal.


K udalosti prišlo na lúke za Ulicou Evy Kostolányiovej, ktorú obklopuje z jednej strany výstavba domov a z druhej húština zelene pri cestičke cez lesopark vedúcej k záhradkám.


„Pri venčení psíkov som spozorovala nahého muža ukrytého v kríkoch, pohľad na mňa ho evidentne „bavil“. Videla som, ako masturboval,“ vraví žena, ktorá si želá zostať v anonymite.

Dni zdravia
reklama


Keď na lúku prišla iná staršia žena, muž sa dal na útek. Trnavčanka kontaktovala mestskú políciu, ktorá do lokality dorazila v priebehu niekoľkých minút, muža sa však dolapiť nepodarilo.


Ten je podľa opisu spomínanej Trnavčanky skôr vyššej postavy so zarastenou tvárou a nakrátko ostrihanými vlasmi.

 

„Chcem aj týmto spôsobom upozorniť ženy, aby si dávali v tejto lokalite pozor,“ dodala.

 

Mestská polícia Trnava prípad eviduje a vykonala opatrenia. „Preverovali sme spomínaný priestor, opísanú osobu sa nám nepodarilo zadržať. V lokalite zvýšime intenzitu hliadok, zameriame sa na ten priestor a upovedomíme aj štátnu políciu,“ uviedol náčelník Mestskej polície Trnava Ivan Ranuša.

 

Trnavčanka, ktorá mala s nevhodne sa správajúcim mužom dočinenia, plánuje podať trestné oznámenie aj na krajskú políciu, tá zatiaľ podobné oznámenia z lokality oficiálne neeviduje.

 

Hovorkyňa Zlatica Antalová uviedla, že krajská polícia taktiež zvýši monitoring oblasti.

 

(krj)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama